Kas Tev ir svarīgi, izvēloties Premium auto?

Kādam ir svarīgs zīmols un dizains, kas izceļas uz citu auto fona. Kādam tie ir augstākās kvalitātes apdares materiāli un komforts, bet kādam citam svarīgas ir drošības sistēmas un videi draudzīgas tehnoloģijas. Un kas svarīgi ir Tev?

Mūsdienu automobiļu klāsts ir apjomīgs, toties reti ir tā, ka viens automobilis var lepoties, ka tam ir viss nepieciešamais aprīkojums, lai ne tikai apmierinātu jauno auto īpašnieku dažādās prasības un vajadzības ikdienas braukšanā pie auto stūres, bet arī pārsteigtu ar jaunu kvalitātes līmeni it visā.

Pievērs uzmanību jaunās paaudzes Mazda CX-5 , kas sniedz pārliecību un augsta līmeņa komfortu, kamēr būsi ceļā. Saņem apkārtējo uzmanību un apbrīnu par Tavu Mazda CX-5!
Mazda CX-5 ir ideāls piemērs tam, ka Premium auto var būt daudz pieejamāks Tev, nekā jebkad biji iztēlojies.

Sāc jaunu dzīves posmu un turpmāk brauc ar Premium auto Mazda CX-5! Mēs atbalstīsim Tavu izvēli, piemaksājot 2000 EUR* no Tava pašreizējā auto vērtības!

Lai uzzinātu vairāk par piedāvājumu, sazinies ar mums, rakstot jautājumu mājaslapā , zvanot pa tālruni 67303000 vai raksti mums e-pastu: mazda@inchcape.lv, vai tiekamies Mazda autocentrā Skanstes ielā 4a, Rīgā.


* 2000 EUR - atlaide jaunās Mazda CX-5 iegādei.
Auto vērtību nosaka Inchcape Motors Latvia mazlietotu automobiļu tirdzniecības nodaļas konsultanti, ņemot vērā pašreizējā automobiļa marku/modeli, tehnisko un vizuālo stāvokli, izlaiduma gadu, nobraukumu, kā arī konkrētas markas/modeļa ātras realizācijas cenu tirgū.
Piedāvājums ir spēkā no 15.01.2018. līdz 28.02.2018.