Sagatavo savu auto vasarai un ietaupi atpūtai!

Vasaras piedāvājums Mazda automobiļu īpašniekiem.

Visiem Mazda pēcgarantijas automobiļiem remonts ar 20% atlaidi.

Vai esi gatavs vasaras atnākšanai?

Vasara ir laiks atpūtai un reizē arī garākiem izbraucieniem ar auto. Mēs palīdzēsim uzspodrināt Tavu auto pēc pavasara radītās steigas. Gaisa kondicionēšanas sistēmas dezinfekcija, virsbūves mazgāšana un nano pārklājums vējstiklam – tas viss par īpašām cenām mūsu servisā!
Karstā laikā ļoti svarīgi, ka gaiss automašīnā ir ne tikai vēss, bet arī tīrs. Ziemas laikā salona gaisa filtrā un ventilācijas sistēmā sakrājušās dažādas baktērijas, putekļi, kā arī nepatīkamas smakas. Daudziem cilvēkiem tas izraisa ne tikai diskomfortu, bet provocē alerģijas un pat elpošanas orgānu saslimšanu.

Piedāvājam veikt kondicionēšanas un ventilācijas sistēmas dezinfekciju tikai par 45 EUR (bez salona filtra maiņas).

Nepieciešamības gadījumā arī veiksim kondicionēšanas sistēmas pārbaudi un uzpildīšanu tikai par 60.00 EUR, kā arī remontu ar 30% atlaidi*.

Vējstikla nano pārklājums

Vasara ir ceļojuma laiks, tāpēc ļoti svarīgi, lai Jūs vienmēr esat modri un nav traucēta Jūsu auto vējstikla caurredzamība. Kā to var panākt?

Pirmkārt, veicot logu slotiņu nomaiņu, tās ieteicams mainīt vismaz divas reizes gadā. Visiem oriģinālajiem logu slotiņu komplektiem piedāvājam 25% atlaidi.

Otrkārt, pārklājot sava Mazda vējstiklu ar nano pārklājumu.

Nereti uz ceļa veidojas situācijas, kad vējstikls tiek pēkšņi apšļākts vai arī nokrišņi ir tik spēcīgi, ka paiet vismaz viena sekunde, kamēr stikla tīrītāji atbrīvo vējstiklu no lielākās daļas ūdens, tajā brīdī praktiski neredzot neko. Bet, ja stikls apstrādāts ar nano pārklājumu, tas notīrās uzreiz un redzamība saglabājas nepārtraukti - palielinās gan brauciena drošība, gan vadītāja komforts.

Kādas priekšrocības sniedz nano pārklājums auto vadītājam:

  • Labāka caurredzamība lietainā un dienas tumšājā laikā.
  • Stikls atgrūž ūdeni un dubļus, uz tā nesavācas putekļi un to ir vieglāk notīrīt no kukaiņiem.
  • Braucot ar ātrumu virs 60 km/h var minimāli izmantot stikla tīrītājus, kas būtiski samazina stikla tīrītāju nolietošanos.
  • Tiek samazināts logu mazgāšanas šķidruma patēriņš.
  • Stikla virsma ir noturīgāka pret mehāniskiem bojājumiem.

Piedāvājam vējstikla nano pārklājumu tikai 15 EUR. Papildus nomazgāsim Jūsu auto virsbūvi bez maksas.

Aktīvai vasarai, noteikti, noderēs!

Tev patīk izbraucieni ar velosipēdu, sērfot, vai vienkārši kopā ar draugiem pasēdēt pie ugunskura, tad Tev noteikti, nepieciešams aizdomāties, ka pareizi, ērti un droši pārvadāt kravu arī ārpus bagāžnieka, proti uz savas Mazdas jumta.

Iegādājies oriģinālus jumta aksesuārus visas vasaras garumā ar 25% atlaidi un ietaupi naudu šašlikam patīkamā kompānijā!

Piedāvājums spēkā līdz 31.09.2017
* Atlaide no standarta cenas 50.00 EUR/st.