AUTOMOBILIS NEVIS AR VIENU PERSONĪBU, BET AR DIVĀM

Atklājiet drīzumā gaidāmo pilnīgi jauno Mazda3. Būdams pirmais jaunās paaudzes automobilis, tas piedāvā milzu soli uz priekšu Mazda dizaina un inovatīvo tehnoloģiju jomā. Losandželosas autoizstādē debitējušais automobilis ir pieejams divās virsbūves versijās, un katra no tām atspoguļo atšķirīgu personību – sportiskais hečbeks un slaidais, elegantais sedans. Esiet pirmais, kurš to apskata, piesakieties zemāk.


DRĪZUMĀ TIKS ATKLĀTS

Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar zvaigznīti

Jaunā Mazda3 Rīgā jau aprīlī

Šodien 2018. gada Losandželosas autoizstādē notiek pilnīgi jaunā Mazda3 modeļa pasaules pirmizrāde. Pilnībā pārveidotais modelis pārdošanā nonāks 2019. gada aprīlī.

Pilnīgi jaunā Mazda3 pārņem nobriedušu Kodo dizaina valodu, kas iemieso Japānas estētikas būtību. Ja vispārīgais dizains veidots vienkāršā un viendabīgā formā, smalkās plūdlīnijas iedveš dzīvību, izmantojot pārslēgšanas gaismas un atspīdumus, kas slīd pa visu virsbūves virsmu.

Esmu ieinteresēts iegādāties 

Rezultātā tiek iegūta bagātāka un jaudīgāka vitalitātes izteiksme, nekā bija redzams iepriekšējos Kodo modeļos. Neskatoties uz kopīgu nosaukumu Mazda3, hečbeka un sedana modeļiem ir atšķirīga individualitāte — hečbeka dizains ir dinamisks, savukārt sedana dizains iemieso eleganci.

Pilnīgi jaunā Mazda3 pārņem Mazda jauno SKYACTIV automobiļu arhitektūru, kas izstrādāta, lai ļautu cilvēkiem iegūt maksimumu no to dabiskās līdzsvara sajūtas. Spēka piedziņas palete ietver jaunākos SKYACTIV-X, SKYACTIV-G un SKYACTIV-D motorus, no kuriem katrs nodrošina vienmērīgu, atsaucīgu droseles vadību jebkurā braukšanas situācijā.

Esmu ieinteresēts iegādāties 

Balstoties uz pamata filozofiju izveidot automobili ap cilvēku, Mazda ir būtiski uzlabojusi automobiļa pamata braukšanas elementus, piemēram, paātrinājums, pagriezieni un bremzēšana šķiet pilnībā dabiska.

Ar vairāk nekā sešiem miljoniem pārdotu automobiļu kopš debijas 2003. gadā Mazda3 ir globāls stratēģiskais modelis, kas virzījis uzņēmuma izaugsmi gan no zīmola, gan biznesa perspektīvas. Tas klientiem visā pasaulē ir sniedzis Mazda slaveno braukšanas prieku un bijis galvenais pasaules mēroga ražošanas balsts visās lielākajās rūpnīcās.

“Pilnīgi jaunais Mazda3 modelis, kuru atklājam šodien, ir sākums jaunai Mazda ērai,” sacīja Mazda pilnvarotais direktors, prezidents un izpilddirektors Akira Marumoto. “Nākamā Mazda automobiļu paaudze paaugstinās automobiļa īpašumtiesību vērtību. Ar šiem izstrādājumiem mēs vēl vairāk paaugstināsim Mazda zīmola vērtību un strādāsim, lai sasniegtu izvirzīto mērķi – izveidot ar klientiem visā pasaulē vēl ciešākas saites nekā jebkad.”

Esmu ieinteresēts iegādāties