Mazda CX-5 gūst 5 zvaigžņu vērtējumu Euro NCAP drošības testos

  • Izcila aizsardzība pieaugušajiem, bērniem un gājējiem
  • Moderns viedais pilsētas bremzēšanas atbalsts (autonoma bremzēšanas sistēma ārkārtas situācijās), kas uzstādīts kā standarta sistēma
  • Drošība un stils: Mazda proaktīvā drošības filozofija un KODO Soul of Motion dizains

Jaunā 2017. gada Mazda CX-5 novērtēta kā viena no drošākajām pārdošanā esošajām ģimenes automašīnām.

Euro NCAP, neatkarīga organizācija, kas izvērtē jauno automašīnu drošību Eiropā, piešķīrusi jaunajai Mazda CX-5 maksimālo drošības reitingu – piecas zvaigznes.

Vērtējums tika sniegts pēc rūpīga sadursmes testa un modernu šofera atbalsta sistēmu izvērtējuma, kas ir jaunā modeļa standarta aprīkojums. Jaunā Mazda CX-5, kas pieejama tirdzniecībā visā Eiropā, sasniedza izcilus rezultātus, nodrošinot pieaugušo, bērnu un gājēju aizsardzību.

Džefs Gijtons /Jeff Guyton/, Mazda Motor Europe Prezidents un vadītājs, sacīja: “Šoferu un apkārtējo drošība mums Mazda ir ļoti svarīga. To atspoguļo Euro NCAP piešķirtais piecu zvaigžņu vērtējums. Tas ir pierādījums mūsu pilnveidotajam moderno drošības tehnoloģiju klāstam, kas veido mūsu proaktīvās drošības filozofiju un sniegs atbalstu šoferiem.”

Jaunā 2017. gada Mazda CX-5: Euro NCAP drošības reitingi*

Piecu zvaigžņu drošības reitings apliecina Mazda projektētāju un inženieru izcilo darbu, izstrādājot jauno 2017. gada Mazda CX-5 un šajā darbā nepieļaujot nekādus kompromisus. Šis modelis demonstrē, kā kompakto SUV šoferi var izbaudīt gan izcilu drošību, pateicoties Mazda proaktīvās drošības filozofijai, gan iedvesmojošu Mazda KODO Soul of Motion dizainu.

Jaunā 2017. gada Mazda CX-5: moderns viedais atbalsts bremzēšanai pilsētā

Modernais viedais atbalsts bremzēšanai pilsētā, ar ko aprīkotas visas jaunās Mazda CX-5, ir autonoma bremzēšanas sistēma ārkārtas gadījumiem. Šī sistēma palīdz šoferim izvairīties no sadursmes vai vismaz samazina trieciena ātrumu, tādējādi samazinot arī traumu risku. Sistēma izmanto uz priekšu vērstu kameru, kas filmē ceļu automašīnas priekšā un darbojas no 4 līdz 80km/h. Kamera var automātiski apstādināt automašīnu vai samazināt braukšanas ātrumu, ja jaunās Mazda CX-5 priekšā tiek konstatēts sadursmes risks ar citu transportlīdzekli vai gājēju.

Jaunā 2017. gada Mazda CX-5: jauna braukšanas prieka dimensija

Mazda uzskata, ka šoferim un automašīnai jājūtas kā vienam veselam. To sauc par Jinba-Ittai, un jaunās Mazda CX-5 inženiertehniskie uzlabojumi uzstāda jaunus braukšanas standartus. Stabilāks korpuss, uzlabota vadāmība, aizture, bremzes un G-Vectoring Control – inovatīva, uz programmatūru balstīta sistēma, kas kontrolē automašīnas braukšanu, lai nodrošinātu labāku vadāmību, – piedāvā šoferim izbaudīt jaunu braukšanas dimensiju kompakto SUV segmentā.

Līdz šim Mazda pārdevusi vairāk nekā 1,5 miljonu CX-5. Šis modelis pašlaik sastāda 25% no Mazda globālajiem pārdošanas rezultātiem.

* Jaunās Mazda CX-5 testa rezultāti EURO-NCAP drošības reitingā 2017. gadā:
vispārīgais reitings: piecas zvaigznes (pieaugušais: 95% / bērns: 80% / gājējs: 78% / drošības atbalsts: 59%) Pilni Euro NCAP veiktā jaunās Mazda CX-5 testa rezultāti pieejami: http://www.euroncap.com/en/