Mazda papildina MZD Connect ar viedtālruņa vadību

Mazda plāno visiem jaunajiem un ar uzņēmuma uz cilvēku vērsto multimediju sistēmu MZD Connect aprīkotajiem automobiļiem kā papildaprīkojumu piedāvāt viedtālruņa vadību.

Tādējādi tie Mazda īpašnieki, kuriem ir arī iPhone, varēs izbaudīt Apple CarPlay integrāciju–ļaujot braukšanas laikā droši veikt tālruņa zvanus, nosūtīt īsziņas, klausīties Apple Music un saņemt virziena norādes no Apple Maps, izmantojot Siri vai MZD Connect sistēmu. Kā papildaprīkojums pieejama arī Android Auto integrācija, kas piedāvā līdzīgu funkciju klāstu klientiem, kuri izmanto viedtālruņus ar Android operētājsistēmu.

Turklāt tie Mazda īpašnieki, kuru automobiļi ir aprīkoti ar multimediju sistēmu MZD Connect, var izmantot iespēju modernizēt kādu no abām iespējām.

Ar MZD Connect caur USB pieslēgvietu savienoto Apple CarPlay var darbināt, izmantojot Mazda HMI Commander rotējošo vadības pogu un –kamēr automobilis neatrodas kustībā –viduskonsolē iebūvēto skārienjūtīgo ekrānu. Līdzīgi ar MZD Connect savienotā Android Auto vadība notiek, izmantojot tikai Commander kontrolleri.

Jums ir dota pilnīga brīvība pārslēgties uz priekšu un atpakaļ starp Apple CarPlay un Mazda sistēmu. Lai garantētu braukšanas drošību, CarPlay izmanto Siri, lai nolasītu ienākošos iMessages un WhatsApp ziņojumus.
Līdzīga funkciju klāsta vadībai izmantojot Google balss lietotāja saskarni, Android Auto piedāvā arī uzlabotu navigācijas tehnoloģiju ar lielāku interešu punktu skaitu, nepārtrauktus karšu atjauninājumus un papildu palīglīdzekļus, piemēram, ‘Automobilim nosūtītais maršruts’ un ‘Pēdējā jūdze’.

Svarīgi! Mazda negarantē saderību ar jūsu ierīci, bet iesaka pārbaudīt savu ierīci pirms instalēšanas.