Modernizētās Mazda2 pārdošana sāksies 2020. gada sākumā

mazda-2-2020

  • Jauns dizains, Skyactiv tehnoloģijas un i-Activsense drošības sistēmas.
  • Mazda M Hybrid sistēma ar uzlabotu degvielas ekonomiju reālos braukšanas apstākļos.

 

Piedāvājot jaunu, izsmalcinātāku dizainu, jaunas Skyactiv tehnoloģijas un uzlabotas i-Activsense drošības sistēmas, uzņēmuma populārā B segmenta hečbeka - Mazda2 modernizētās versijas pārdošana Eiropā sāksies 2020. gada sākumā.

Piemērojot KODO dizaina jaunākos principus – minimālisma estētikas tīrību un dinamiku – jaunās Mazda2 stils ir ieguvis jaunu prestižu. Automašīnas skulpturāli veidotās formas platums, stabilitāte un elegance ir papildināta ar spīdīgas krāsas 16 collu vieglmetāla diskiem.

Lai radītu harmonisku, augstas kvalitātes salona vidi, tiek izmantoti rūpīgi izvēlēti materiāli un krāsu paletes. Salona klusuma līmenis ir sasniedzis jaunu līmeni. Veicot salonā jūtamo trokšņu un vibrāciju izpēti, Mazda komanda ir izstrādājusi jaunu salonā iekļūstošo skaņu kontroles sistēmu, nodrošinot ievērojamāku klusuma līmeni visiem pasažieriem.

Pateicoties apsildāmam stūres ratam, atpakaļskata spogulim ar automātisku aptumšošanās funkciju un Apple CarPlay/Android Auto integrācijai, ko nodrošina Mazda Connect infoizlaides sistēma, automašīnas salons piedāvā jauna līmeņa komfortu un ērtības.

Lai vēl vairāk pastiprinātu “Jinba Ittai” braukšanas pieredzi, šajā modelī tiek izmantoti arī jaunākie Mazda Skyactiv automašīnu arhitektūras uzlabojumi. Jaunais priekšējo sēdekļu dizains nodrošina ideālu pasažieru ķermeņa stāvokli, kā rezultātā samazinās nogurums un pastiprinās vienotības ar automašīnu izjūta, toties brauciens kļūst vieglāks un ērtāks.

Ir veikti arī piekares sistēmu uzlabojumi, kas, nodrošinot gludākas automašīnas kustības, ļauj piedzīvot daudz ērtāku braucienu, toties smaguma spēka vektorēšanas kontroles sistēma (GVC Plus) ir pielāgota tā, lai automašīnas vadība kļūtu stabilāka un drošāka.

Modernizētā Mazda2 būs pieejama ar 90 ZS 1,5 litru Skyactiv-G benzīna dzinēju, sešu ātrumu manuālo pārnesumkārbu, un tā būs aprīkota ar Mazda M Hybrid sistēmu.

Mazda M Hybrid sistēma ar elektrisko piedziņu izmanto uzkrāto enerģiju, lai pastiprinātu dzinēja griezes momentu un uzlabotu degvielas ekonomiju, vienlaikus nodrošinot gludākas braukšanas pieredzi.

Ir paplašināts uzlaboto drošības sistēmu klāsts, kas tagad ietver LED priekšējos lukturus (iekļauti visu modeļa versiju standartaprīkojumā) un pēc izvēles pasūtāmos adaptīvos LED priekšējos lukturus, joslas saglabāšanas palīgsistēmu (LAS), ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu (TSR) un 360° ārējo kameru sistēmu.

Modernizētā Mazda2, kas izceļas ar īpašu stilu, apdares kvalitāti un ergonomiskajām īpašībām, apvieno degvielas ekonomiju, kas līdzvērtīga hibrīda automašīnām, un patiesu “Jinba Ittai” veiktspēju un vadību.