50 gadi kaislīgā dizainā

Pirms piecdesmit gadiem "Mazda R360 Coupe" iesāka jaunu ēru vieglo automobiļu ražošanā. Šis modelis bija sava laika pionieris un, pateicoties dizaina minimālismam un praktiskumam, ātri guva atzinību. Šī jaunās paaudzes automašīna savu lielisko īpašību un izdevīgās cenas dēļ bija sapņu piepildījums daudziem japāņu automobiļu vadītājiem.

Kopš tā brīža "Mazda" dizaineri ir centušies piešķirt automašīnām oriģinālu personību. "Mazda" dizaineri tiecas iet tālāk par tradicionālajām industrijas dizaina idejām un pamodināt sajūsmas un entuziasma sajūtu katrā "Mazda" vadītājā. Iemesls tam ir vienkāršs - ikkatrs "Mazda" dizaineris ir kaislīgs auto cienītājs.

Mūsdienās "Mazda" dizaina pamatā ir Nagare dizaina valoda, kas simbolizē visdažādāko dabas formu kustību. Mūsu dizaineri katras automašīnas dizainā vēlas atspoguļot iedvesmu, ko tiem sniedz kustību skaistums dabā, tādēļ "Mazda" dizainā ir saskatāma gan vēja un saules, gan smilšu kāpu kustība.

Mūsu mērķis ir radīt automašīnas, kas iemieso dzīvību un nodod "Mazda" vēsti autovadītājiem visā pasaulē. Tas ir izaicinājums, kas vairāk nekā pusgadsimtu liek mūsu dizaineriem atkal un atkal pašiem sevi pārspēt. Tuvākajā nākotnē "Mazda" dizains atkal pāries jaunā ērā, dizaineriem arvien vairāk uzmanības pievēršot autobraucēju kaislībai un tam, lai automašīna vislabāk atspoguļotu šo sajūtu. Šāda pieeja nākotnē raksturos visus jaunās paaudzes "Mazda" modeļus.