JINBA-ITTAI – IDEĀLA HARMONIJA STARP AUTOMOBILI UN TĀ VADĪTĀJU

Mēs uzņēmumā Mazda ticam, ka vadītājam automobili būtu jāizjūt kā savas būtības paplašinājumu, kā kaut ko tādu, ar ko izveidotās nesamākslotās un intuitīvās attiecības veido vārdos neizsakāmu saikni. Šī saikne ir tāda pati, kā saikne starp zirgu un tā jātnieku – ko mēs dēvējam par ”Jinba Ittai.”

KĀ ZIRGS UN TĀ JĀTNIEKS

”Jinba Ittai” – nemanāmā saikne starp zirgu un tā jātnieku raksturo to unikālo sinerģiju, kuru mēs iestrādājam katrā Mazda automobilī. No vissīkākās skrūvītes līdz pat mūsu SKYACTIV tehnoloģijai, katra nianse sniedz savu artavu harmoniskās automobiļa un tā vadītāja attiecībās, kas piešķir spēku ikvienam, kas savās rokās satver stūres ratu.

Horse and engine
Engine
Eye - image
MX-5 RF - image

TEHNOLOĢIJA

Mūsu inženieri ir izgudrojuši inovatīvu dzinēju izstrādes metodi, pateicoties kurai, vadītājs var vienkārši sēsties pie stūres un koncentrēties uz braukšanas prieku. Rūpēs par efektivitātes uzlabošanu un maksimālu dinamiku, katra mūsu automobiļu detaļa ir rūpīgi pārdomāta. To visu kopā mēs dēvējam par SKYACTIV tehnoloģiju.

RX-8 - image
Headlight - image

KODO DIZANS

Mūsu KODO dizains – elegance un apgarotība. Šī kustību simbolizējošā dizaina dvēsele ir patiess ”Jinba Ittai” atspulgs. Elegances fascinēti un koncentrējušies uz nesaraujamas vadītāja un automobiļa saiknes veidošanu, mūsu dizaineri ir ieguldījuši neskaitāmas darba stundas, lai radītu dizaina filozofiju, kas iemieso dzīves dinamisko skaistumu.

Man - image
Feel together - image
Drops - image

BRAUKSIM KOPĀ

Izjūtiet ”Jinba Ittai” spēku. Iepazīstiet automobiļu klāstu, atrodiet tuvāko izplatītāju vai piesakiet izmēģinājuma braucienu jau šodien.

PIETEIKT TESTA BRAUCIENU 
MAZDA PĀRSTĀVJI