Kas ir KODO dizains?

Muskuļots ķermenis ar stingru mugurkaulu. Eleganta izturēšanās, kas norāda uz personību, kas zem tā slēpjas. Izskats, kas atklāj pievilcību un izsmalcinātību, gatavs nogāzt Jūs no kājām jau pirmajā acu uzmetienā.

Šie ir vārdi, kas varētu ideāli raksturot automašīnas, kas izveidotas ar mūsu dizaina tēmu KODO. Jaunā ‘KODO – Soul of motion’ dizaina tēma pārnes Mazda dizaina estētisko tīrību un emocijas nākamajā līmenī.

Mazda6. Intervija ar galveno dizaineri Tamati-san.

KODO dizaina izcelsme. Dzīvo radību kustību satveršana.

Apskatiet jauno Mazda parakstu un atšķirīgo vitalitāti.

TAKERI konceptauto

TAKERI konceptauto

Veidojot mūsu SHINARI un TAKERI koncepciju rūpīgi kopto skaistumu, kuri bija pirmās iezīmes mūsu dizaina tēmā KODO, Mazda6 turpmāk simbolizē Mazda īpašo jaudu, veiklību un enerģiju. Mūsu jaunākā dizaina iedvesma nāk no atlētiskākajām dzīvības formām dabā – mūsu automašīnas satver kustību un parāda spēku, ātrumu un sasprindzinājumu līdz to pēdējai detaļai.

Mazda automašīnas ir pazīstamas ar savu braukšanas prieku, kā arī īpašo izskatu. Kārdinošs, dinamisks un jaudīgs – Mazda jaunā dizaina tēma KODO, ko iedvesmojušas dzīvnieku kustības, pieņem kustību par savu sākuma punktu un rada jēgu automašīnas kustībās pat tad, kad tā stāv uz vietas.

Atklājiet mūsu dizaina filozofiju filmā!

Satriecoši attīstīts virsbūves dizains. Aizraujošas formas, kas izceļ jaudu un veiklību.

Automobilim raksturīgais spārnu formas radiatora režģis, izvirzīti spārni un zema, uz aizmuguri saliekta virsbūve liecina par jaudu, kas slēpjas zem Mazda6 motora pārsega. Stilīgi priekšējie LED lukturi izceļ automašīnas nobriedušo un pašpārliecināto stāju. Četras jaunās virsbūves krāsas – Soul Red Metallic, Blue Reflex Mica, Meteor Grey Mica, Jet Black Mica –radītas lielākam kontrastam un dizainam, kas slēpjas arī dziļāk par virsbūvi.

TAKERI konceptauto

Izsmalcināts, saskanīgs interjers. Skaistas formas satiekas ar intuitīvām funkcijām.

Jaunais, uz vadītāju koncentrētais Mazda6 interjers nodrošina tikpat daudz aizraujošu detaļu kā ārpusē un piešķir tīru, saskanīgu vadības pogu un sviru izskatu un izkārtojumu, lai padarītu to intuitīvāku nekā jebkad agrāk.

Apvienojot to ar augstas kvalitātes, pulēta alumīnija izskata durvju rokturiem un pārnesumu pārslēgšanas sviru, kā arī ar viegli konturētiem sēdekļiem, Jūs izbaudīsiet tādu komfortu un izsmalcinātību, kādu Jūs sagaidītu no četrdurvju sedana.

Mazda6 Iekāpiet un priecājieties par automašīnu, kas pārvieto robežas.

Model shown may not be to UK specification. Colours and some exterior and/or interior elements may differ on screen from the actual model.

The MPG figures quoted are sourced from official EU-regulated test results obtained through laboratory testing. These are provided for comparability purposes only and may not reflect your actual driving results.