Kas ir SKYACTIV tehnoloģija?

Mēs esam iecerējuši radīt automašīnu, kas neielaižas kompromisos starp degvielas ekonomiju vai jaudu, un SKYACTIV tehnoloģijas liek šai vīzijai piepildīties. Mūsu automašīnas ir efektīvas, jaudīgas, un tām piemīt pasaulē labākā kompresijas pakāpe masu ražošanas modeļos, kā arī izcila degvielas ekonomija un zems izmešu līmenis, kas neietekmē jaudu.

Jaunas pārnesumkārbas un vieglās konstrukcijas nozīmē arī to, ka jaunie Mazda modeļi ir tikpat atsaucīgi kā sporta automašīnas, taču ar augstākās klases sedana komfortu. Tas viss – pateicoties revolucionārajai, jaunajai SKYACTIV tehnoloģijai.

SKYACTIV tehnoloģija – nākotne ir pienākusi. Atskaņojiet video un atklājiet jaunu automašīnu izstrādes pieeju

SKYACTIV nozīmē pilnīgi visu izveidot no jauna – katru no lielākajām automašīnas detaļām, no dzinēja līdz šasijai un no virsbūves līdz pārnesumkārbai. Uzziniet kas mums lika meklēt labākas jaudas un efektivitātes iespējas, kā mēs uzlabojām procesus un kā attīstījām revolucionāro risinājumu, ko sauc par SKYACTIVE tehnoloģiju (Skatīties video).

i-STOP izbaudiet jaunos standartus, braucot pilsētā ar stop-and-go sistēmu

Ideālais i-ELOOP sabiedrotais ir i-Stop. Ierastā tukšgaitas apstāšanās sistēma no jauna iedarbina automašīnas dzinēju ar elektromotoru tieši tāpat kā dzinējs parasti tiek iedarbināts.

Mēs Mazda visu darām citādi, izmantojot tiešo degvielas iesmidzināšanas tehnoloģiju un optimizētu virzuļu izvietojumu. Mazda unikālā „i-Stop” sistēma ļauj vadītājam no jauna iedarbināt dzinēju gandrīz acumirklī, nodrošinot būtisku degvielas ekonomijas uzlabojumu.

Model shown may not be to UK specification. Colours and some exterior and/or interior elements may differ on screen from the actual model.

The MPG figures quoted are sourced from official EU-regulated test results obtained through laboratory testing. These are provided for comparability purposes only and may not reflect your actual driving results.