Ziņa no Mazda

Pēdējās divas nedēļas ir bijušas grūtas visiem, taču mēs ceram, ka jums un jūsu mīļajiem viss ir labi. Mēs nosūtām savus labākos vēlējumus ikvienam, kuru skar COVID-19.

Mēs pastāvīgi ievērojam Veselības pārvaldes izdotās vadlīnijas un turpināsim darīt visu iespējamo, lai palīdzētu novērst vīrusa izplatīšanos.

Daudziem Mazda tagad ir svarīga loma, lai aizsargātu sevi un savus mīļos. Ja jums ir kādi jautājumi par savu automašīnu, auto tirdzniecību, darba laikiem vai servisa pieejamību, lūdzu, sazinieties ar savu Mazda pilnvaroto izplatītāju.

Lai ātrāk pārvarētu šo situāciju, lūdzu rūpējaties par sevi, saviem tuvajiem un apkārtējiem cilvēkiem.

 

Video Presentation Exterior

Mazda autosalons pielāgojas situācijai un piedāvā attālinātu jaunu auto iegādi

Visu iegādes procesu, sākot ar automašīnas apskatīšanu un beidzot ar tās piegādāšanu uz mājām, juridiskām personām ir iespējams veikt pilnībā attālināti caur e-pasta un/vai telefonisku saziņu ar autosalona tirdzniecības konsultantu. Fiziskām personām uz autosalonu būs nepieciešams atbraukt tikai vienu reizi parakstīt līgumu, ievērojot stingrus piesardzības un higiēnas pasākumus. Tāpat ir iespēja veikt attālinātu līzinga noformēšanu. Drošākais un vieglākais ceļš uz jaunu auto!

Video Presentation Interior

Mazda auto apskate un iegāde tiešsaistē

Rūpējoties par jūsu un mūsu darbinieku drošību un veselību mēs nodrošinām auto apskati un iegādi arī tiešsaistē. 1. Lūdzu, rakstiet mums. 2. Piesakiet videozvanu, norādot Jūsu interesējošo Mazda modeli. 3. Norādiet savu mobilā tālruņa numuru. 4. Mūsu pārdevēji ar Jums sazināsies un video zvana laikā izstāstīs par automobili un nodrošinās pilnu virtuālo auto apskati. Uzmanību! Jūsu tālrunī jābūt instalētai WhatsApp lietotnei. Tā ir pieejama bez maksas App Store un Google Play veikalos. Apple lietotājiem zvanus iespējams veikt arī izmantojot Facetime lietotni.

Test Drive 3

"DISTANCES SERVISS" - automašīnas nogādāšana servisā un aizvešana atpakaļ pie klienta

Lūdzu, zvaniet mums un pastāstiet kādi remontdarbi nepieciešami Jūsu auto. Mēs sagatavosim un nosūtīsim veicamo darbu tāmi un priekšapmaksas rēķinu apmaksai uz Jūsu e-pastu. Saņemot apmaksu, braucam Rīgas robežās pēc Jūsu auto norunātajā laikā, ievērojot augstākās higiēnas un sanitārās prasības. Ar pilnīgu auto aizskarto virsmu dezinfekciju pēc remontdarbu veikšanas atgriezīsim Jūsu auto noteiktajā adresē kopā ar visiem dokumentiem.

Test Drive

NOLIKTAVAS PIEDĀVĀJUMS PRIEKŠ JUMS

Apskatiet piedāvājumus, kas pieejami tūlītējai piegādei.

Test Drive 2

PĀRBAUDIET MŪSU VIETNI

Izpētiet Mazda modeļus un konfiguratoru mūsu vietnē.

Mazda Hero

SAZINIETIES AR MUMS

Vai jums ir jautājumi par īpašajiem piedāvājumiem? Vai jūs interesē serviss? Vai varbūt jūs interesē, kā vislabāk mūs sasniegt? Sazinieties ar mums, un mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.