Mazda autocentrs turpina darbu, piedāvājot attālinātu jaunu auto iegādi

Ievērojot valstī noteiktus ierobežojumus, Mazda autocentrs turpina darbību, piedāvājot attālinātu jaunu auto iegādi, sākot no 21. oktobra līdz 15. novembrim. Darba laiks darba dienās no 9:00-18:00, bet brīvdienās būs slēgts.

Pakalpojumu saņemšanas iespējas precizēt, zvanot uz mūsu informatīvo tālruni 67 303 000, rakstot uz e-pastu: info@inchcape.lv vai nosūtot pieteikumu mājas lapā.

Jaunas Mazda automašīnas būs iespējams apskatīt attālināti, kā arī veikt testa braucienu bez tieša kontakta ar uzņēmuma pārstāvi. Visu iegādes procesu būs iespējams veikt pilnībā attālināti caur e-pasta un/vai telefonisku saziņu ar autosalona tirdzniecības konsultantu. Tāpat rasti risinājumi arī attālinātai līzinga noformēšanai.

Serviss turpinās strādāt ierastajā režīmā, savukārt rezerves daļu iegādes process noritēs attālināti.

Darba laiks darba dienās būs no 9:00 līdz 18:00, savukārt brīvdienās slēgts.

Sazināmies un esam pasargāti!

 

Video Presentation Exterior

Mazda autosalons pielāgojas situācijai un piedāvā attālinātu jaunu auto iegādi

Visu iegādes procesu, sākot ar automašīnas apskatīšanu un beidzot ar tās piegādāšanu uz mājām, juridiskām personām ir iespējams veikt pilnībā attālināti caur e-pasta un/vai telefonisku saziņu ar autosalona tirdzniecības konsultantu. Drošākais un vieglākais ceļš uz jaunu auto!

Video Presentation Interior

Mazda auto apskate un iegāde tiešsaistē

Rūpējoties par jūsu un mūsu darbinieku drošību un veselību mēs nodrošinām auto apskati un iegādi arī tiešsaistē. 1. Lūdzu, rakstiet mums. 2. Piesakiet videozvanu, norādot Jūsu interesējošo Mazda modeli. 3. Norādiet savu mobilā tālruņa numuru. 4. Mūsu pārdevēji ar Jums sazināsies un video zvana laikā izstāstīs par automobili un nodrošinās pilnu virtuālo auto apskati. Uzmanību! Jūsu tālrunī jābūt instalētai WhatsApp lietotnei. Tā ir pieejama bez maksas App Store un Google Play veikalos. Apple lietotājiem zvanus iespējams veikt arī izmantojot Facetime lietotni.

Test Drive 3

"DISTANCES SERVISS" - automašīnas nogādāšana servisā un aizvešana atpakaļ pie klienta

Lūdzu, zvaniet mums un pastāstiet kādi remontdarbi nepieciešami Jūsu auto. Mēs sagatavosim un nosūtīsim veicamo darbu tāmi un priekšapmaksas rēķinu apmaksai uz Jūsu e-pastu. Saņemot apmaksu, braucam Rīgas robežās pēc Jūsu auto norunātajā laikā, ievērojot augstākās higiēnas un sanitārās prasības. Ar pilnīgu auto aizskarto virsmu dezinfekciju pēc remontdarbu veikšanas atgriezīsim Jūsu auto noteiktajā adresē kopā ar visiem dokumentiem.

Mazda Hero

SAZINIETIES AR MUMS

Vai jums ir jautājumi par īpašajiem piedāvājumiem? Vai jūs interesē serviss? Vai varbūt jūs interesē, kā vislabāk mūs sasniegt? Sazinieties ar mums, un mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.

Test Drive 2

PĀRBAUDIET MŪSU VIETNI

Izpētiet Mazda modeļus un konfiguratoru mūsu vietnē.