Mazda autocentrs turpina darbu, piedāvājot attālinātu jaunu auto iegādi

Mazda automašīnas ir iespējams apskatīt bez tieša kontakta ar uzņēmuma pārstāvi un iegādāties attālināti, kā arī veikt testa braucienu bez tieša kontakta ar uzņēmuma pārstāvi.

Serviss turpinās strādāt ierastajā režīmā ar sekojošām izmaiņām – apmeklējuma laikā klientiem būs jāievēro 2 m distance, jālieto sejas maskas, kā arī maksimālais cilvēku skaits autocentra telpās ir noteikts pēc principa 15 m2 uz vienu cilvēku. Būs pieejama arī bezkontakta automašīnas nodošana un saņemšana autoservisā, kā arī attālināta rezerves daļu pasūtīšana un bezkontakta saņemšana autocentrā.

Sazināmies un esam pasargāti!

 

Video Presentation Exterior

Mazda autosalons pielāgojas situācijai un piedāvā attālinātu jaunu auto iegādi

Visu iegādes procesu, sākot ar automašīnas apskatīšanu un beidzot ar tās piegādāšanu uz mājām, juridiskām personām ir iespējams veikt pilnībā attālināti caur e-pasta un/vai telefonisku saziņu ar autosalona tirdzniecības konsultantu. Drošākais un vieglākais ceļš uz jaunu auto!

Video Presentation Interior

Mazda auto apskate un iegāde tiešsaistē

Rūpējoties par jūsu un mūsu darbinieku drošību un veselību mēs nodrošinām auto apskati un iegādi arī tiešsaistē. 1. Lūdzu, rakstiet mums. 2. Piesakiet videozvanu, norādot Jūsu interesējošo Mazda modeli. 3. Norādiet savu mobilā tālruņa numuru. 4. Mūsu pārdevēji ar Jums sazināsies un video zvana laikā izstāstīs par automobili un nodrošinās pilnu virtuālo auto apskati. Uzmanību! Jūsu tālrunī jābūt instalētai WhatsApp lietotnei. Tā ir pieejama bez maksas App Store un Google Play veikalos. Apple lietotājiem zvanus iespējams veikt arī izmantojot Facetime lietotni.

Test Drive 3

"DISTANCES SERVISS" - automašīnas nogādāšana servisā un aizvešana atpakaļ pie klienta

Lūdzu, zvaniet mums un pastāstiet kādi remontdarbi nepieciešami Jūsu auto. Mēs sagatavosim un nosūtīsim veicamo darbu tāmi un priekšapmaksas rēķinu apmaksai uz Jūsu e-pastu. Saņemot apmaksu, braucam Rīgas robežās pēc Jūsu auto norunātajā laikā, ievērojot augstākās higiēnas un sanitārās prasības. Ar pilnīgu auto aizskarto virsmu dezinfekciju pēc remontdarbu veikšanas atgriezīsim Jūsu auto noteiktajā adresē kopā ar visiem dokumentiem.

Mazda Hero

SAZINIETIES AR MUMS

Vai jums ir jautājumi par īpašajiem piedāvājumiem? Vai jūs interesē serviss? Vai varbūt jūs interesē, kā vislabāk mūs sasniegt? Sazinieties ar mums, un mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.

Test Drive 2

PĀRBAUDIET MŪSU VIETNI

Izpētiet Mazda modeļus un konfiguratoru mūsu vietnē.