MĒS TO UZBŪVĒJĀM, MĒS VEIKSIM TĀS APKOPI

„Mazda” rūpnīcā automašīnas tiek konstruētas un būvētas ar lielu precizitāti un japāņu profesionalitāti. Tikai vislabākie risinājumi un nevainojams darbs spēj nodrošināt atbilstību augstajiem kvalitātes kritērijiem. Vecie meistari apmāca jaunos, un apmācība ir process visa mūža garumā.

Latvijas oficiālajos „Mazda” autoservisos mēs stingri ievērojam „Mazda” kvalitātes kritērijus un par Jūsu auto vienmēr rūpējamies profesionāli.Oficiālajos „Mazda” autoservisos strādā uzņēmumā „Mazda” apmācīti profesionāļi, un tajos tiek tirgotas tikai „Mazda” kvalitātes standartiem atbilstošas, ar „Mazda” automašīnām pilnīgi savietojamas rezerves daļas. Autoservisos tiek lietota „Mazda” ražotā mēraparatūra un specializētie instrumenti, tādēļ varat būt droši, ka apkopes darbi tiks veikti visaugstākajā iespējamajā kvalitātē.

Servisa aksesuāru piedāvājumi

VASARAS SEZONAS RIEPAS – DROŠAI BRAUKŠANAI VASARĀ!

Vasaras riepas ir ieteicams izmantot, kad gaisa temperatūra ir +7 C un lielāka. Šādos apstākļos vasaras laika riepas nodrošina vislabāko saķeri uz sausa un slapja seguma. Vasaras riepām ir zemāka rites pretestība un tās ir ļoti klusas. Drošāka, komfortāka un videi draudzīgāka izvēle siltajā sezonā - vasaras riepas.

Lasīt vairāk

Mēs Jums palīdzēsim, ja Jūsu auto būs nepieciešama apkope vai remonts.

Rezervējiet apkopi šeit: