Sportiskā dinamika izstrādāta tieši jums

Jaunā Mazda CX-3 uz attīstību vērstā KODO dizaina iezīmes ir skaidri redzamas gan salonā, gan virsbūvē. Gan ar rokām darināts premium kvalitātes salons, gan inovatīvas tehnoloģijas funkcijas liks jums izjust īstu ergonomiku visā, kas atrodas ap jums, kā arī ļaus izbaudīt Jinba Ittai un kļūt vienotam ar savu automobili.

Mēs esam uzlabojuši virsbūves progresīvo izskatu, integrējot skaidras un vienkāršas KODO līnijas un enerģiju izstarojošas kontūras. To caurstrāvo spēka un pievilcīga stila sajaukums, kas liek iemīlēties.

KODO dizains progresīva dzīvesveida piekritējiem – neparasti iespaidīgs izskats šāda izmēra automobilim

Mazda Eiropas dizaina nodaļas vadītājs Kevins Raiss [Kevin Rice] stāsta par jauno Mazda CX-3.

Mazda stilā veidotā CX-3 progresīvās formas pauž braukšanas prieku, iemiesojot aktīvu dzīvesveidu un izkoptu, neatkarīgu tipiskā pircēja šķautni. Lai arī tam ir daudz kopīgu „KODO – Kustības dvēsele“ dizaina iezīmju ar citiem Mazda modeļiem — no plūstošajām līnijām līdz kompaktajam, uz aizmuguri vērstajam salonam —, CX-3 izteiksmīgā priekšpuse, lielie diski, virsbūves sānu aizsarglīstes un augstā loga līnija nešaubīgi pauž apvidus automobiļa universālo dabu.

Mazda CX-3 virsbūvē skaidri saskatāms ātrums, kvalitāte un dzīvīgums. Tas ir dizains, kas izceļas pat nebeidzamu izvēles iespēju laikmetā.

Attēlā redzamā modeļa specifikācija dažādās valstīs var atšķirties. Krāsa atsevišķiem interjera un virsbūves elementi var atšķirties dažādos ekrānos.