Mazda MX-5 RF

Būtiskākais aprīkojums:

  • Nolaižamais cietais jumts atveras 12 sekundēs
  • Jumtu iespējams atvērt un aizvērt, braucot ar ātrumu līdz 10 km/h
  • Jauna augstākās kvalitātes virsbūves krāsa: Machine Grey

SKYACTIV-G dzinēji:

  • 1,5 l 131 ZS SKYACTIV-G benzīna dzinējs
  • 2,0 l 160 ZS SKYACTIV-G benzīna dzinējs

„KODO – Kustības dvēsele“ dizainā veidotā jaunā Mazda MX-5 RF ar savu formīgo un vienlaikus vienkāršo izskatu iemieso nevainojamu vadāmību. Tās vieglā virsbūve un izcili veidotais nolaižamais cietais jumts ļauj patiešām izbaudīt braukšanas prieku zem klajas debess.

SKYACTIV dzinēji
Jaunajai Mazda MX-5 RF ir pieejami divi īpaši pielāgoti SKYACTIV-G dzinēji, kas nodrošina atsaucīgu jaudu tūlīt pēc pedāļa nospiešanas. To dziļais, aizsmakušais rūciens izklausās lieliski un rada tikpat lieliskas sajūtas, turklāt nodrošina mazāku izmešu daudzumu un lielāku degvielas ekonomiju.

Nolaižams cietais jumts
Jaunās Mazda MX-5 RF nolaižamais cietais jumts ir labi pārdomāts un rūpīgi veidots, izmantojot plūstošo „KODO – Kustības dvēsele“ dizaina motīvu. Šo uzlaboto jumtu var atvērt braukšanas laikā (līdz 10 km/h), un tā atvēršana vai aizvēršana aizņem vien 12 sekundes, kas nozīmē, ka mati jau plīvos vējā, pirms paspēsiet to pamanīt!

MZD-Connect
Mazda intuitīvā informācijas un izklaides sistēma vienkārši savieno jūs ar apkārtējo pasauli, ļaujot koncentrēties uz braukšanas baudījumu.

Apskatiet Mazda MX-5 RF visā tās sportiskajā krāšņumā

Attēlā redzamā modeļa specifikācija dažādās valstīs var atšķirties. Krāsa atsevišķiem interjera un virsbūves elementi var atšķirties dažādos ekrānos.