Aizraujoša personība apvienojumā ar inteliģentu veiktspēju

Mazda iespaidīgā SKYACTIV tehnoloģija ļauj izbaudīt CX-3 patīkamo pusi apvienojumā ar kontroli, komfortu un degvielas ekonomiju. Tas nozīmē atsaucīgu vadību, entuziasma pilnu braukšanu un izcilas braukšanas īpašības, lai arī kur jūs atrastos. Turklāt šī kompaktā krosovera veiktspēju uzlabo SKYACTIV tehnoloģija, kas ļauj baudīt braukšanas prieku, vienlaikus pastiprinot Jinba Ittai vienotības sajūtu. Visi CX-3 aspekti ir veidoti tā, lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku kontroli, maksimālu komfortu un optimālu degvielas ekonomiju.

Mēs esam uzlabojuši arī i-ACTIVSENSE drošības sistēmu, kas nepārtraukti seko līdzi un palīdz jums visās situācijās, lai jūs varētu braukt pārliecināti un droši. Mazda CX-3 ir līderis aktīvās drošības jomā, pateicoties plašam klāstam inovatīvu tehnoloģiju, piemēram, joslas saglabāšanas sistēmai, autovadītāja uzraudzības sistēmai, aklās zonas uzraudzības sistēmai, ceļa zīmju atpazīšanas sistēmai un atpakaļskata kamerai. Mūsu viedā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma automātiski bremzē, ja jūs piebraucat pārāk tuvu citam transportlīdzeklim vai gājējam, savukārt Mazda radara kruīza kontrole saglabā distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim.

Attēlā redzamā modeļa specifikācija dažādās valstīs var atšķirties. Krāsa atsevišķiem interjera un virsbūves elementi var atšķirties dažādos ekrānos.