Premium dizaina evolūcija un izsmalcināta meistarība

Pilnīgi jaunās Mazda CX-5 KODO Design ietver skaistumu un enerģiju. No priekšas līdz aizmugurei, automobiļa stils rada iepriecinošo iespaidu par spēcīgu skatienu nākotnē, tīru veiklumu un ātrumu. Lai izceltu SUV drosmīgās un jutekliskās līnijas, Mazda izstrādāja Soul Red Crystal Metallic krāsu ar vienreizēju augstas kvalitātes krāsošanas tehnoloģiju TAKUMI-NURI, kas radīta, lai izceltu ārkārtēju struktūru, padarot krāsu tik dzīvīgu un dziļi bagātīgu, kādai tai arī ir jābūt.

Smalkais interjers autovadītājam un pasažieriem veidots tā, lai visiem nodrošinātu augstākā līmeņa komfortu, atvērtības, integrācijas un biznesa klases komforta sajūtu. Izsmalcināta meistarība ir pamanāma ik uz soļa. Plašais luksusa interjers, kas ap vadītāju ietver ergonomiskas vadības ierīces un jaunu stūri, ir vieta, kurā varat iegrimt ar milzu komfortu un justies pilnīgā kontrolē. Pasažieri uzreiz relaksēsies dziļajos sēdekļos, ko ilgos braucienos var atgāzt.

Attēlā redzamā modeļa specifikācija dažādās valstīs var atšķirties. Krāsa atsevišķiem interjera un virsbūves elementi var atšķirties dažādos ekrānos.