Modernizēta tehnoloģija pastiprina jūsu braukšanas prieku

Pilnīgi jaunā Mazda CX-5 rada tādu braukšanas iespaidu, ko raksturo vislabākā veiklība un reakcija, kas SUV segmentā ir reti sastopama. Automobilis konstruēts un izgatavots, izmantojot mūsu inovatīvo SKYACTIV tehnoloģiju, sniedzot izcilus degvielas ekonomijas rādītājus un radot zemu CO2 emisiju daudzumu - no 132 g/km. Mēs esam uzlabojuši arī brauciena komfortu un vadību, izmantojot uzlabotu šasiju, un mūsu jauno G-Vectoring Control sistēmu, kas uzlabo vadību un stūrēšanu, radot vēl 'integrētāku' braucienu.

Ar mūsu modernizētajām i-ACTIVSENSE drošības tehnoloģijām pilnīgi jaunā Mazda CX-5 sniedz prieka pilnu braucienu ar pārliecību jebkurā situācijā. Iebūvētās kameras un sensori savlaicīgi nosaka potenciālos apdraudējumus, lai līdz minimumam samazinātu riskus, savukārt luksusa modeļos iekļauta Drošības paka ar adaptīvajām LED priekšējām gaismām, aklās zonas novērošanas sistēmu, joslas saglabāšanas palīgsistēmu un daudzām citām drošības inovācijām, lai padarītu braukšanu patīkamu jebkuros apstākļos un aizsargātu jūs un jūsu ģimeni.

Attēlā redzamā modeļa specifikācija dažādās valstīs var atšķirties. Krāsa atsevišķiem interjera un virsbūves elementi var atšķirties dažādos ekrānos.