IEPAZĪSTIES AR JAUNO MAZDA CX-5 BLACKOUT EDITION KROSOVERU

MAZDA CX-5 BLACKOUT EDITION KROSOVERS

2.5 LITRU (194ZS) SKYACTIV-G DZINĒJS, 6AT
Cena no 32 990€


Esi atšķirīgs. Izbaudi katru savas dzīves mirkli un tiecies pēc labākā. Jaunais Mazda CX-5 Blackout Edition ir radīts tieši Tev: pamanāms no pirmā acu skatiena, spilgts un stilīgs.

Blackout edition komplektācijas galvenās iezīmes :

  • 19 collu Black stila vieglmetāla diski
  • Black stila daļējas mākslīgās ādas sēdekļi ar Red stila šuvēm un Black stila zamša ielaidumiem
  • Black stila sānskata spoguļi
  • Red stila šuves uz durvju apdares, ceļu aizsargiem, konsoles vāka, stūres un pārslēga.
  • Viedā bezatslēgas iekļūšana
  • 10 skaļruņu BOSE© Premium klases skaņas sistēma – telpiskās skaņas tehnoloģija Centerpoint
  • Surround un subvūferis
  • Adaptīvie LED priekšējie lukturi
Mazda Cx5 Blackout

Atšķirīgums – no krāsu toņiem līdz riteņu diskiem

Ievērojamākās Blackout Edition iezīmes ir jaunais Polymetal Gray pelēkais virsbūves tonis, glancēti melnie 19 collu riteņu diski un glancēti melnie sānu spoguļu korpusi un virsbūves statnes. Autovadītāja ērtību nodrošina piekļuve automobilim ar bezkontakta atslēgu un dzinēja iedarbināšana ar pogu, bet par brauciena baudījumu parūpēsies 10 skaļruņu Bose Premium audiosistēma ar Centerpoint Surround telpiskā skanējuma tehnoloģiju un sabvūferu. Mazda inženieri audiosistēmas labo skanējumu veicinājuši arī ar klusāka interjera nodrošināšanu – CX-5 ir aprīkots ar papildu trokšņu izolācijas materiāliem un ārējo skaņu absorbējošiem stikliem.

SUV praktiskums apvienots ar labu vadāmību

Automobiļa virsbūve ir ļoti stingra, pateicoties Skyactiv-Body un Skyactiv-Chassis tehnoloģijām, kas Mazda CX-5 virsbūvei un šasijai piešķīris labāku kontroli pār dinamisku braukšanu. Automobilis ļoti akurāti reaģē uz autovadītāja komandām, un G-Vectoring Control vilkmes kontroles sistēma nodrošina ērtu un vieglu vadāmību. Automobilis ir aprīkots ar 194 zirgspēku jaudīgu 2,5 litru benzīna Skyactiv-G motoru, kas automātiski atslēdz daļu cilindru, kad tiek braukts konstantā ātrumā, tādējādi ekonomējot degvielu.

Mazda CX-5 krosovers ir pieejama gan priekšējo, gan visu riteņu piedziņas versijā. Pilnpiedziņas gadījumā automobilis ir aprīkots ar vadības sistēmu, kas ar 27 sensoriem uzrauga situāciju uz ceļa, salīdzina iegūtos datus (piemēram, autovadītāja rīcību, āra temperatūru, vējstikla tīrītāju lietošanu, stūresrata pagriešanas leņķi, akseleratora pedāļa nospiešanas pakāpi un ceļa slīpumu) un atbilstīgi sadala vilkmi uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem. G-Vectoring Control Plus arī rūpējas par automobiļa stabilitāti un nevainojamu vadāmību, savukārt “off-road” režīms ļauj CX-5 braukt apvidū.

Šim ģimenes automobilim ir praktisks un komfortabls interjers, kā arī plašs drošības sistēmu klāsts. Aiz bagāžnieka vāka ir 506 litru telpa bagāžai, kas nolaistu aizmugurējo sēdekļu atzveltņu gadījumā palielināma līdz pat 1620 litriem.

Par drošu braukšanu rūpējas vairākas sistēmas: ceļa zīmju atpazīšana, autovadītāja uzmanības kontrole, aizmugurējie parkošanās sensori ar automātiskās bremzēšanas asistentu (SCBS-R), adaptīvā kruīza kontrole (MRCC) un joslā braukšanas asistents.

Autovadītājam justies pārliecinātam uz ceļa palīdz adaptīvie LED priekšējie lukturi un projekcijas (head-up) ekrāns, kas visu būtiskāko brauciena informāciju parāda uz priekšējā vējstikla, neliekot acu skatienu novērst no ceļa. Savukārt manevrēšanu šaurā stāvvietā atvieglo videokameru sistēma.

SALONS

Iekāpiet un izbaudiet ērto un izsmalcināti stilīgo interjeru. Klasiski krāsu toņi, kas nenoveco. Greznība atrodama smalki izstrādātas detaļas un augstas kvalitātes materiālos. Interjers ir pāršūts ar melnu, mīkstu ādu kombinācijā ar melnu zamšu – šie materiāli ir izšūti ar sarkanu diegu, kas uzsver automobiļa sportiskumu un ekskluzivitāti.

VIRSBŪVE

Tiem, kas mīl melnu krāsu - Mazda CX-5 Blackout Edition piedāvā elegantas melnas eksterjera dizaina detaļas.

2020 CX 5 BLK Jpg Min Copy

Izcila veiktspēja un ekskluzīvs izskats

Elegantie Mazda CX-5 Blackout Edition krosovera virsbūves melnie akcenti rada ekskluzīvu izskatu un sajūtu autovadītājam, kurš zina, kā izklaidēties, vienlaikus izskatoties pievilcīgi. Paredzēts izcilam sniegumam, taču precīzi izstrādāts, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un stilu.

2020 CX 5 BLK Jpg Min Copy

Iepirkšanās rīki