RADĪTS, DOMĀJOT PAR JUMS

ĪSTS ĢIMENES SUV 2022. GADA MAZDA CX-5

GATAVS DOTIES TUR, KUR VĒLATIES DOTIES JŪS

Krosovera salons un virsbūve izstaro patiesu skaistumu un, nodrošinot izcilu braukšanas dinamiku, tajā pietiek vietas visai ģimenei. Neatkarīgi no tā, kurp Jūsu dzīvesveids Jūs vestu, Mazda CX-5 tam ir gatavs. Modelis tagad pieejams trīs īpašos izlaidumos ar individuālām salona un virsbūves dizaina iezīmēm, lai pilnībā atbilstu Jūsu dzīvesveidam. 

Trīs jaunas modeļa kategorijas
Signature

STILA ATSPOGUĻOJUMS

Izsmalcinātā un elegantā virsbūve paceļ KODO dizainu nākamajā līmenī, liekot 2022. gada Mazda CX-5 Signature izcelties jebkuros apstākļos. Greznais un uz cilvēku orientētais salons ir vieta, kur nomierināt prātu, kamēr salona plašums un izmērs ir tieši tas, kas nepieciešams piedzīvojumiem ģimenes lokā.

2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C31 EXT Sport Min

DINAMISKS SNIEGUMS, PATĪKAMA BRAUKŠANA

Ideāls sabiedrotais tiem, kuri dzīvo savām kaislībām. Izsmalcinātais un sportiskais izskats, kas papildināts ar elegantu Black stila virsbūves dizainu, ko izceļ Red stila salona akcenti, un nevainojamā braukšanas veiktspēja sniedz 2022. gada Mazda CX-5 Blackout Plus modelim daudzpusību, kas Jums ir nepieciešama, lai jebkurā situācijā maksimāli izbaudītu braucienu.

Camoiii

PIEDZĪVOJUMS VISIEM PASAŽIERIEM

Ilgie braucieni kopā ar 2022. gada Mazda CX-5 Newground tagad var kļūt par vislīksmākajiem ceļojumiem. Tā unikālais japāņu dizains, plašais salons un viegli lietojamais bagāžas nodalījums – lai arī kurp vestu ceļš, it viss iedvesmo piedzīvojumu meklētāju sēsties pie stūres un izbaudīt dinamisko sniegumu un izcilās vadāmības spējas.

Jaunās CX-5 iezīmes

Sazināties ar pārstāvi

Iesniedziet šo formu un mūsu pārstāvis drīzumā ar Jums sazināsies, lai pārrunātu tieši Jums sagatavoto cenu piedāvājumu Jūsu 2022. gada Mazda CX-5 modelim.