Kompakts apvidus auto, kas apvieno stilu, drošību un dzīvesprieku

Mēs ar prieku paziņojam, ka Mazda CX-5 žurnāla Auto Express autovadītāju apmierinātības pētījumā Driver Power 2013 ir ieņēmis 5. vietu, kā arī ir ticis atzīts par bezceļu/apvidus auto Nr. 1. Abi šie tituli papildina Mazda CX-5 pieaugošo apbalvojumu sarakstu, kurā ietilpst arī What Car? balva „Gada apvidus auto 2013”.

Mazda CX-5 ir pirmais sērijveida modelis, kurā pilnībā izmantotas mūsu godalgotās SKYACTIV tehnoloģijas un ‘KODO – Soul of Motion’ dizaina tēma, piedāvājot patiesu braukšanas prieku, kas raksturo mūsu autobraukšanas mantojumu. Šis kompaktais apvidus automobilis demonstrē aizrautību, ko mēs, būdami vēl bērni, izjutām, baudot kustības spēku.

Mēs kā prioritātes esam izvirzījuši dizainu, vieglu lietošanu un komfortu, nemazinot drošību un degvielas efektivitāti. Šis ir kompakts apvidus auto, kas piedāvā tādu kvalitāti un daudzpusību, kas nesīs tā īpašniekam prieku arī tad, kad mainīsies tā intereses, dzīvesveidi un dažādi posmi dzīvē.

Izvēlies krāsu un izpaud sevi! Izvēlies krāsu, kas piestāv tavam stilam!

Arctic white

’KODO – Soul of Motion’ Veidots, lai radītu emocionālu saikni

Mazda CX-5 ir pirmais sērijveida automobilis, kas veidots mūsu jaunajā dizaina valodā „KODO — Kustības dvēsele“.

Ar ‘KODO – Soul of Motion’ mēs paceļam automobiļu dizainu augstāk par tipiska apvidus auto funkcionālo izturību, sasniedzot jaunu emocionalitātes un izsmalcinātības līmeni. Mūsu mērķis ar ‘KODO – Soul of Motion’ ir radīt kustības veidu, kas, sadarbojoties ar automobili, priecē dvēseli un rada emocionālu saikni. Tieši tādas sajūtas tas raisa mums, un mēs ticam, ka arī citos braucējos tas radīs līdzīgas izjūtas.

Par virsbūves dizaina iedvesmu kalpojusi enerģija, ko izstaro lokanā geparda stāja un spēcīgās pakaļkājas.

Kompaktais dizains un atpazīstamie gaismas starojuma reflektoru priekšējie lukturi, kas attēlo pietupušos gepardu un viņa acu skatienu.