Rūpīgi veidots interjers, harmonisks braukšanas prieks

Lai starp autovadītāju, pasažieriem un braukšanas vidi radītu pārliecinošu harmoniju, izstrādājot šī automobiļa salonu mūsu dizaineri un inženieri sadarbojās. Tieši tādēļ Jūs jutīsieties kā noteicējs pār šo automobili un tajā uzstādīto aprīkojumu.


Salona augstākās kvalitātes apdare ir sajūtama mīkstajos priekšējā paneļa materiālos un matētā hroma dekoru virsmās. Šo kvalitatīvo, autentisko sajūtu izceļ tas, kā ikviena virsma, kontūra un sastāvdaļa papildina viena otru. Šis ir automobiļa interjers, kas atspoguļo mūsu ieguldījumu pedantiskā kvalitātē un rūpīgā izstrādē.

Īsumā  Aplūkojiet tuvāk

Karakuri sēdekļu konfigurēšanas sistēma Automobiļa interjers, kas pielāgojas Jūsu vajadzībām

Mēs bijām pirmie pasaulē, kas automobiļos ieviesa Karakuri (‘triks’ vai ‘mehānisms’) sēdekļu konfigurēšanas sistēmu. Attiecībā 40:20:40 dalītos sēdekļus ir viegli regulēt ar viena pieskāriena sviru bagāžas nodalījumā vai ar pogām to augšpusē. Centrālo sadaļu izmantojiet kā piekto sēdvietu, centrālo roku balstu ar iebūvētiem glāžu turētājiem vai nolokiet atzveltni, lai varētu pārvadāt garākus priekšmetus. Nolokot visas aizmugurējo sēdekļu atzveltnes, rodas plaša bagāžas nodalījuma grīda. Vēl viens jaunums šajā segmentā – mūsu novatoriskais Karakuri bagāžas nodalījuma pārsegs paceļas un nolaižas reizē ar bagāžas nodalījuma durvīm, ļaujot viegli un ērti ielikt bagāžu.

Progresīvā izklaides sistēma Izbaudiet mediju sniegtās iespējas ar mūsu līdz šim vismodernāko sistēmu

Atjaunotajai HMI multimediju vadības funkcijai ir piecas pogas, pa vienai katram pirkstam. Pateicoties mobilajai savienojamībai komfortablā luksusa vidē, jūs varēsiet brauciena laikā droši un ērti izbaudīt visas tās piedāvātās iespējas.

2015 Mazda CX-5 modelis ir ievērojami uzlabots, pateicoties Mazda progresīvajai automašīnas salona interneta pieslēguma sistēmai MZD-Connect, kas ļauj baudīt virkni tiešsaistes pakalpojumu, izmantojot saderīgu viedtālruni. Jūs varēsiet piekļūt liela apjoma bezmaksas mobilajam saturam, tostarp AgaTM – mākoņa arhitektūras pakalpojumam, kas piedāvā vairāk nekā 40 000 staciju, tostarp radio, podraidījumus, audiogrāmatas un personalizētus atrašanās vietas pakalpojumus.

Kā papildus iespēju, ir iespējams integrēt navigācijas sistēmu visos modeļos, kas aprīkoti ar 7 collu LCD krāsu skārienekrānu. Jūs varēsiet izvēlēties bezmaksas atjauninājumus trīs gadu garumā un pievienot tiešsaistes pakalpojumus sistēmai. Plašāka informācija pieejama Naviextras.com mājas lapā.

Pēc lietojumprogrammas instalēšanas un staciju sakārtošanas Aha sinhronizēs šīs darbības jūsu automašīnā. Pateicoties infopanelī iebūvētam, viegli lietojamam interfeisam, jūs varēsiet atrast jūsu iecienītās funkcijas tikpat droši un ērti, kā ieslēdzot radio. Lejupielādējiet bezmaksas programmu jūsu Apple mobilajā ierīcē no iTunes vai Android ierīcē no Google Play Store.