Veiktspēja tās labākajā izpildījumā

Godalgotā Mazda CX 5 saņem aizraujošu pilnveidojumu! Mazda CX-5 modelis tagad ir aprīkots ar mūsu klāsta progresīvāko godalgoto SKYACTIV tehnoloģiju, kas nodrošina pārsteidzošu līdzsvaru starp dinamisku braukšanu un vadāmību un zemu degvielas patēriņu un CO2 izmešu līmeni. Mazda CX-5 modelis arī ietver sevī 192 ZS 2,5 SKYACTIV G dzinēju pircējiem , kas augstu vērtē jaudu. Tikmēr jaunais un stilīgais KODO: kustības dvēseles dizains pārsteidz ar kvalitāti un iemieso tīru braukšanas baudījumu labākajās mūsu autobūves tradīcijās. Šis kompaktais apvidus auto sniedz dzīvesprieku, kas aizved mūs bērnības atmiņās, kad jutām kustības spēku.

Uzlabotā Mazda CX 5 ir ne tikai aizraujošs automobilis, bet arī sniedz mums sirdsmieru, pateicoties i ACTIVESENSE drošības risinājumiem. Šis kompaktais apvidus auto tagad var savienot jūsu mobilo tālruni ar internetu, sniedzot iespēju izmantot interneta radio, sūtīt īsziņas, pārlūkot tālruņa kontaktus un pat sūtīt e pastus.

Šajā pilnveidotajā Mazda CX-5 modelī vislielāko uzmanību esam veltījuši tieši dizainam, ērtībām un bezkompromisa drošībai, kā arī degvielas ekonomijai. Šis kompaktais apvidus auto sniegs tā īpašniekiem prieku, kas salīdzināms tikai ar pilnīgi jaunu interešu uzplaiksnījumu, dzīvesveida maiņu vai jauna dzīves posma uzsākšanu.

Kurš auto ir piemērots tieši Jums? Sākt veidot stilu, kurš ir piemērots Jums un Jūsu vajadzībām.

1Virsbūves tips

2Aprīkojuma līmenis

3Dzinējs un transmisija

4Nākamais solis