Mazda MX-30 elektroauto

Ārkārtēji izdevīga Mazda noliktavas izpārdošana

Jauna Mazda MX-30 no 29 990 EUR, ar ieguvumu līdz pat 5 200 EUR

PILNĪBĀ JAUNA, PILNĪBĀ ELEKTRISKA, PILNĪBĀ MAZDA

Šī gada pirmajā pusē Mazda atvēra jaunu savas vēstures lappusi un prezentēja pirmo elektromobili –ekskluzīvas tiešraides laikā, Latvijas iedzīvotāji tika iepazīstināti ar MX-30. Automobilis izceļas ne tikai ar savu dzinēju, bet arī ar dizaina elementiem un pat nosaukumu, jo ar burtiem MX tiek apzīmēti tikai īpaši nozīmīgi Mazda koncepcijas un sporta modeļi.

elektroauto

MAZDA MX-30 atklāšanas tiešraide

Pirmā pilnībā elektriskā Mazda MX-30. Vai jūs nokavējāt pirmizrādi tiešraidē? Neuztraucieties, nekas nav palaists garām!

BRAUCIET LĒTĀK UN SAUDZĒJIET DABU

Cik maksā uzlādēt eletromobili? Mazda MX-30 akumulatora jauda ir 35,5 kWh, vidējā elektroenerģijas maksa līdz pilnīgai uzlādei ir 1,65 € / kWh. Ar pilnu Mazda MX-30 akumulatoru jūs varat nobraukt līdz 200 km, tāpēc izmaksas ir 0,83 € par 100 km.

Mazda elektroauto

APLŪKOJIET VIRSBŪVI

Aizraujošā un jaunā Kodo dizaina interpretācija pierāda, ka skaistums slēpjas vienkāršībā. Vienkāršās līnijas, minimālisma stilā ieturētie izliekumi un pievilcīgais izskats padara mūsu pirmo pilnīgi elektrisko automobili ļoti pieejamu, tomēr to nevar sajaukt ne ar neko citu – tas joprojām ir Mazda. Šī pieeja izceļ tādas īpašās automobiļa iezīmes kā unikālā dizaina durvis un augstu novietotos priekšējos lukturus.

Mazda elektroauto

AKUMULATORS IKDIENAI

Izmantojot “īstā izmēra” pieeju, izvēlējāmies akumulatoru, kas atbilst Jūsu ikdienas vajadzībām un samazina oglekļa ietekmi ražošanas dzīves ciklā. Tā kā Eiropas iedzīvotājs dienā vidēji nobrauc 48 km, tad 200 km nobraucamais attālums ir pietiekams Jūsu ikdienas aktivitātēm.

Mazda elektroauto uzlāde

ELEKTROAUTO UZLĀDE

Elektromobili var uzlādēt jebkurā standarta uzlādes stacijā un mājās. Aprīkojumā ir iekļauts Mode 2 tipa (uzlāde, izmantojot standarta kontaktligzdu) un Mode 3 tipa (uzlāde, izmantojot mājas uzlādes staciju) kabelis ar maiņstrāvas un līdzstrāvas savienojumu vieglai uzlādei mājās vai ātrai uzlādei ceļā. Ar līdzstrāvu (40 kW) Mazda MX-30 var uzlādēt līdz 80% 30–40 minūšu laikā. Ja veicat uzlādi, izmantojot maiņstrāvas mājas uzlādes staciju (22 kW), MX-30 pilnībā uzlādēsies 4,5 stundu laikā.

Mazda MX-30 elektroauto iegūst piecas zvaignzes EURO NCAP vērtējumā

Mazda MX-30 saņem piecu zvaigžņu Euro NCAP novērtējumu

Pilnībā elektriskajam Mazda MX-30 piešķirts maksimālais piecu zvaigžņu Euro NCAP novērtējums jaunākajos testos, attiecīgi iegūstot 91 % un 87 % punktu pieaugušo un bērnu pasažieru kategorijās. Vērtējums ir kā rezultāts trīs galvenajiem faktoriem: jaunākās Skyactiv automobiļa arhitektūras pielietošanai, plašajam klāstam progresīvo i-Activsense drošības tehnoloģiju, kā arī augstajiem standartiem attiecībā uz gājēju aizsardzības sniegumu.

JAUNS SKATĪJUMS UZ ELEKTROAUTO TEHNOLOĢIJU
Mazda elektroauto

RADĪTS JŪSU IKDIENAS VAJADZĪBĀM

Izmantojām “īstā izmēra” pieeju, lai izveidotu akumulatoru, kas apmierina Jūsu ikdienas vajadzības un vienlaikus ir videi draudzīgs. Mazda MX-30 krosovers sasniedz pilnu griezes momentu no miera stāvokļa, turklāt tam ir īpaši izveidots elektriskā dzinēja pedālis, kas rada intuitīvas braukšanas sajūtu.

IZPĒTIET PRASMĪGI VEIDOTO SALONU
Mazda elektroauto salons

IELŪKOJIETIES SALONĀ

Pārdomāti materiāli un meistarība. Jaunās Mazda MX-30 salons ir radīts, lai iepriecinātu, uzmanību vēršot uz kopābūšanu. Paceltā vadības konsole un augstas kvalitātes materiāli nodrošina ilgtspējīgas ērtības un skaistumu. Pēc pasūtījuma veidotie otrreizēji pārstrādātie materiāli piešķir gudru un ilgtspējīgu noti.

Mazda MX-30 elektroautomobilis

ĪSTENA MAZDA BRAUKŠANAS PIEREDZE

Jaunais Mazda MX-30 krosovers pilnībā iemieso “Jinba Ittai” garu. Piemēram, īpaši izstrādātā elektriskā smaguma spēka vektorēšanas kontroles sistēma G-Vectoring Control Plus sniedz precīzu un atsaucīgu stūres vadību. Šī elektroauto īpaši precīzā svara sadalījuma kalibrācija (tuvu 50/50) nodrošina stabilu un lineāru sniegumu uz ceļa, savukārt e-Skyactiv transportlīdzekļa arhitektūra nodrošina un uzlabo braukšanas pieredzi.

8 GADU AKUMULATORA GARANTIJA

Jaunās Mazda MX-30 elektroauto akumulatoram tiek piemērota pilna 8 gadu (160 000 km) garantija.

Varat būt mierīgs (-a) – koncerns Mazda ir parūpējies par Jūsu elektriskās braukšanas pieredzes kvalitāti un ilgmūžību.

Ar mūsu garantiju Jūs esat drošībā.

Jaunās Mazda MX-30 akumulators ir rūpīgi izvēlēts, lai ierobežotu uz vidi atstāto ietekmi, bet vienlaikus nodrošinātu mūsdienu pilsētas iedzīvotājiem aktuālo nobraucamo attālumu.

Tas ir veids, kā koncerns Mazda ir apņēmies saglabāt zemes skaistumu un panākt būtisku CO2 emisiju samazinājumu.

NOSŪTIET CENU LAPU UN BROŠŪRU UZ JŪSU E-PASTU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda MX-30

ATRODIET ATBILDES UZ SAVIEM JAUTĀJUMIEM

Vai Jums ir jautājumi par jauno Mazda MX-30 vai par elektromobiļiem kopumā? Piemēram, jautājumi par nobraucamo attālumu, akumulatora uzlādi. Uzziniet par šīm un citām niansēm mūsu BUJ lapā.

KĀPĒC ELEKTROMOBILIS?

ELEKTRISKĀ AUTO PRIEKŠROCĪBA

Kāpēc parastu automobili nomainīt pret elektromobili? Jaunā Mazda MX-30 ne tikai sniedz unikālu braukšanas pieredzi, bet izceļas arī ar harmonisku salonu, kura apdarei izmantoti dabiski un otrreizēji pārstrādāti materiāli. Turklāt brauciens nerada emisijas. Kopumā – laba izvēle!

Fotoattēlā redzamais modelis var nedaudz atšķirties no auto modeļiem mūsu tirgū. Attēlu krāsas un dažas interjera detaļas var atšķirties no tirgū esošajām automašīnām. Piederumu cenas var atšķirties atkarībā no izplatīšanas vietas.