Mazda Latvija

KĀPĒC IZVĒLĒTIES ELEKTROMOBILI?

Kāpēc parastu automobili nomainīt pret elektromobili? Jaunā Mazda MX-30 ne tikai sniedz unikālu braukšanas pieredzi, bet izceļas arī ar harmonisku salonu, kura apdarei izmantoti dabiski un otrreizēji pārstrādāti materiāli. Turklāt brauciens nerada emisijas. Kopumā – laba izvēle!

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS
Mazda MX-30 elektromobilis

MĒROT VISU CEĻU

Ar pilnībā uzlādētu jauno Mazda MX-30 var nobraukt aptuveni 200 km. Ar to pietiek, lai sasniegtu galvenos ikdienas galamērķus, neradot it nekādas emisijas! Koncerns Mazda ir izvēlējies vieglāku akumulatoru, kam nepieciešams mazāk enerģijas, tomēr tas joprojām ļauj nobraukt ierastos ikdienas attālumus – uz darbu, skolu, mājām un brīvā laika aktivitāšu vietām.

AKUMULATORS
Mazda MX-30 elektromobilis

VIEGLS AKUMULATORS LABĀKAM BRAUCIENAM

Jaunās Mazda MX-30 vieglais akumulators un tā centrālais novietojums automobilī nodrošina optimālu nobraucamo attālumu un daudz ērtāku braucienu. Elektromobilis ir ideāli piemērots Jūsu ikdienas vajadzībām.

AUTO UZLĀDE

 PĒC SAVĀM VĒLMĒM MĀJĀS VAI CEĻĀ

Elektromobiļu uzlādes staciju tīkls strauji paplašinās. Jauno Mazda MX-30 var uzlādēt jebkurā standarta uzlādes stacijā un mājās. Vienkārši iespraudiet kabeli uzlādes pieslēgvietā automobiļa aizmugurē.

Esam padomājuši par katru jaunās Mazda MX-30 vissīkāko detaļu. Aprīkojumā ir iekļauts Mode 2 tipa (uzlāde, izmantojot standarta kontaktligzdu) un Mode 3 tipa (uzlāde, izmantojot mājas uzlādes staciju) kabelis ar maiņstrāvas un līdzstrāvas savienojumu vieglai uzlādei mājās vai ātrai uzlādei ceļā.

Ar līdzstrāvu (50 kW) Mazda MX-30 var uzlādēt līdz 80% 30–40 minūšu laikā.

Ja veicat uzlādi, izmantojot maiņstrāvas mājas uzlādes staciju (22 kW), MX-30 pilnībā uzlādēsies 4,5 stundu laikā.

Uzlādi var veikt arī izmantojot standarta kontaktligzdu.

Tomēr, lai ietaupītu laiku un nodrošinātu visdrošāko uzlādes metodi, Jūs varētu uzstādīt mājas uzlādes staciju.

Automobiļa uzlādi iesakām veikt, kamēr saldi guļat, lai no rīta tas būtu gatavs braukšanai.

Mazda MX-30 elektromobilis

REĢISTRĒJIETIES UN UZZINIET VAIRĀK PIRMAIS

Nav nepieciešams “medīt” jaunumus – jaunāko informāciju nosūtīsim Jums uz e-pastu. Reģistrējieties tagad un esiet informēts par ikvienu jaunās Mazda MX-30 jaunumu.