Iepazīstināšana ar Mazda3, iepriecinošu un sportisku hečbeku, uz braucēju orientēto interjeru

Mazda3 hečbeks rada iespaidu par spēcīgu izrāvienu, ko piešķir tā dinamiski veidotā forma. Automobiļa satriecošais izskats radīts, pateicoties mūsu godalgotajai 'KODO: Soul of Motion’ dizaina filozofijai; automobiļa ar izteiktām kontūrām izceltā, muskuļotā virsbūve demonstrē spēku un plūstamību, lai palīdzētu sniegt vēl dinamiskāku un patīkamāku braukšanas piedzīvojumu. Spēcīgā, platā stāja liecina par satriecošu braukšanu un manevrētspēju. Eksterjers iemieso enerģētisku spriedzi un ritmiskas kustības sajūtu, kas prasa uzmanību.

Mazda3 smalki veidotajam  interjeram, izmantots premium klases materiāli un tiek pievērsta uzmanību katrai detaļai. Iespaidīgi plašais, luksusa līmenī pārveidotais salons, kas aprīkots ar sporta stila sēdekļiem, elektronisku stāvbremzi un mīkstas konsistences materiāliem, nodrošina komfortu, kas nepieciešams brauciena baudīšanai. Jauna dizaina instrumentu panelis un ar ādu apvilktā apsildāmā stūre, kā arī hromētie rāmji ap gaisa ventilācijas atverēm vēl vairāk izceļ vadības vietai luksusa līmeņa izskatu.

Attēlā redzamā modeļa specifikācija dažādās valstīs var atšķirties. Krāsa atsevišķiem interjera un virsbūves elementi var atšķirties dažādos ekrānos.