Iepriecinoša un dinamiska braukšana apvienojumā ar uzlabotu drošību un komfortu

Mazda3 hečbekā ietverta virkne godalgotu SKYACTIV tehnoloģiju. Aerodinamiskais un vieglais virsbūves dizains nodrošina precizitāti un veiklumu, garantējot atsaucīgu, dinamisku un priecīgu braucienu, kā arī zemu degvielas patēriņu, nemazinot Mazda vienreizējo priecīgās braukšanas piedzīvojumu.

Mazda3 transmisijas nodrošina vienmērīgu un ātru pārnesumu pārslēgšanu, līdz ar to - ārkārtīgi sportisku braukšanu, savukārt i-stop (ieslēgšanas/izslēgšanas sistēma) un i-ELOOP (uzlabotā reģeneratīvā bremzēšanas sistēma) vērsta uz videi draudzīgu braukšanu. Mazda zīmīgo Jinba-Ittai koncepciju - automobilis un vadītājs ir kā viens vesels - papildina jaunās SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS tehnoloģijas, kas nodrošina integrētu dzinēja, transmisijas, šasijas un virsbūves vadību.

Ar uzlabotām i-ACTIVSENSE drošības funkcijām aprīkotais Mazda3 hečbeks nodrošina jums augstu drošības un komforta līmeni, lai jūs varētu pilnībā izbaudīt braucienu.

  • Joslas saglabāšanas palīgsistēma palīdz jums stūrēt brīdī, kad jūs varētu nejauši izbraukt no savas joslas.
  • Autovadītāja uzmanības brīdinājumu sistēma uzrauga jūsu braukšanu stilu un atbilstošā brīdī mudina atpūsties
  • Uzlabotā viedā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma, kas palīdz izvairīties no sadursmēm

Attēlā redzamā modeļa specifikācija dažādās valstīs var atšķirties. Krāsa atsevišķiem interjera un virsbūves elementi var atšķirties dažādos ekrānos.