Iepazīstināšana ar Mazda3, iepriecinošu un sportisku sedanu ar smalki nostrādātu, uz braucēju orientēto interjeru

Piedāvājot ideālo veiktspējas, spēka un skaistuma apvienojumu, Mazda3 veidota pēc KODO: 'Soul of Motion' dizaina, kas attēlo sportisku un dinamisku kustību katrā smalkākajā detaļā. Mazda3 sedana skulptūrveida forma rada iespaidu par spēcīgu kustību uz priekšu. Spēcīgā, platā stāja liecina par aizraujošu braukšanu un manevrētspēju. Eksterjers iemieso enerģētisku spriedzi un ritmiskas kustības sajūtu, kas autovadītājiem iepatīkas no pirmā skatiena.

Mazda3 smalki veidotais, uz braucēju orientētais interjers veidots, izmantojot premium klases materiālus un pievēršot uzmanību katrai detaļai. Iespaidīgi plašais, luksusa līmenī pārveidotais salons, kas aprīkots ar sporta stila sēdekļiem, elektronisku stāvbremzi un mīkstas konsistences materiāliem, nodrošina komfortu, kas nepieciešams brauciena baudīšanai. Jauna dizaina stūre, izliektais instrumentu panelis un hromētie rāmji ap gaisa ventilācijas atverēm vēl vairāk izceļ vadības vietai luksusa līmeņa izskatu.

Attēlā redzamā modeļa specifikācija dažādās valstīs var atšķirties. Krāsa atsevišķiem interjera un virsbūves elementi var atšķirties dažādos ekrānos.