Patīkama un droša braukšana

Mazda6 sedans precīzi izpilda autovadītāja vēlmes, sniedzot tādu braukšanas prieku, kādu jūs sagaidāt no Mazda automobiļiem. Pateicoties SKYACTIV tehnoloģijām un jaunajai G-Vectoring Control sistēmai, tas ir atsaucīgs un izveicīgs, turklāt ar zemu degvielas patēriņu. Vēl vairāk uzlabotais un atsaucīgais 2,2 l SKYACTIV-D dīzeļdegvielas dzinējs ar dubultu turbokompresoru pat bez AdBlue® piedevas atbilst Euro6 standartam, jo optimālais kompresijas koeficients 14:1 ļauj attīrīšanas sistēmām padarīt tā darbību tīrāku.

Mazda6 ir aprīkots ar plašu novatorisku drošības tehnoloģiju klāstu. Joslas saglabāšanas palīgsistēma informē, kad jūs novirzāties no braukšanas joslas, autovadītāja uzraudzības sistēma uzrauga jūsu braukšanas stilu un iesaka atpūsties, savukārt aklās zonas informācijas sistēma ar aizmugurējo sānu zonu uzraudzības sistēmu brīdina par negaidītiem transportlīdzekļiem, kas iebrauc jūsu kustības zonā. Mūsu Mazda radara kruīza kontrole saglabā distanci līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem, bet viedā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma automātiski pielieto bremzes, ja jūs piebraucat pārāk tuvu citam transportlīdzeklim vai gājējam. Mazda6 Luxury versijas modeļi ir aprīkoti arī ar ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu un viedo bremzēšanas palīgsistēmu, braucot atpakaļgaitā.

Veiktspēja un ekonomija   Fakti un skaitļi     

Attēlā redzamā modeļa specifikācija dažādās valstīs var atšķirties. Krāsa atsevišķiem interjera un virsbūves elementi var atšķirties dažādos ekrānos.