Veiktspēja un efektivitāte bez kompromisiem

Mūsu efektīvie SKYACTIV-G benzīna dzinēji izceļas ar lielisku sniegumu. Mūsu inženieri ir radījuši dzinējus, kas nodrošina neviltotu braukšanas prieku apvienojumā ar izcilu degvielas ekonomiju.

Mūsu SKYACTIV-G 2,0 litru benzīna dzinējs nodrošina augstāko kompresijas pakāpi benzīna dzinēju vidū, kas samazina izmešu daudzumu un degvielas patēriņu. Jaunais SKYACTIV-G 2,5 litru benzīna dzinējs piedāvā ne tikai lielāku griezes momentu, bet arī cilindru atslēgšanas funkciju. Šī sistēma vieglas noslodzes apstākļos automātiski atslēdz divus no četriem dzinēja cilindriem, piemēram, braucot ar konstantu ātrumu robežās no 40 līdz 65 km/h, tādējādi uzlabojot degvielas ekonomiju.

Ieraugiet to, ko ir viegli palaist garām. Svarīgas brīdinājuma zīmes tiek projicētas uz vējstikla.

Jūs nevarat redzēt visu, ja vien nebraucat ar Mazda6. Mūsu inovatīvā ceļa zīmju atpazīšanas sistēma ar projekcijas funkciju brīdina par svarīgām ceļa zīmēm pat tad, ja jūs tās nepamanāt. Pateicoties četrām kamerām un astoņiem sensoriem ap automobili, Mazda6 padara drošību par īstu braukšanas baudu.

"Brīdina par svarīgām ceļa zīmēm pat tad, ja jūs tās nepamanāt"

Attēlā redzamā modeļa specifikācija dažādās valstīs var atšķirties. Krāsa atsevišķiem interjera un virsbūves elementi var atšķirties dažādos ekrānos.