Jaunā Mazda6 Sport Wagon

Jaunā Mazda6 Sport Wagon ne tikai nodot stilīgu vēstījumu, bet arī ir lieliski vadāma, satriecoši izskatās un piedāvā plašu un elastīgu bagāžas nodalījumu. Ar nākamās paaudzes tehnoloģijām aprīkotā un Mazda atzinīgi novērtētajā KODO: Soul of Motion dizaina stilā veidotā jaunā Mazda6 Tourer sniedz jaunu universāla definīciju. Iesēdieties un atslābinieties plašajā, uz cilvēku vērstajā salonā, ko veidojuši japāņu dizaina meistari, lai sniegtu visaugstākā līmeņa komfortu gan autovadītājam, gan pasažieriem.

Automobiļa dinamiskais dizains un zemais profils tam nodrošina iespaidīgu klātbūtni uz ceļa, savukārt jaunākais krāsas tonis Soul Red Crystal spilgti izceļ katru līniju un izliekumu. Braukšana ar mūsu jaunākajām i-ACTIVSENSE drošības sistēmām nekad nav bijusi relaksējošāka vai patīkamāka, jo šīs sistēmas nodrošina jums pilnīgu kontroli. Jaunākā SKYACTIV tehnoloģija nodrošina izcilu veiktspēju un bezkompromisu degvielas ekonomiju, kā arī pastiprina JinbaIttai savienojumu, ko sajūtat, kad sēžat automobilī.

Standarta funkcijas:

  • Uz priekšējā vēja aizsargstikla projicētais ekrāns ar ceļazīmju atpazīšanas sistēmu
  • Mazda radara kruīza kontrole ar Stop and Go funkciju
  • Aklo zonu informācijas sistēma ar aizmugurējo perpendikulārās satiksmes brīdinājuma sistēmu
  • Joslas saglabāšanas palīgsistēma
  • 8” MZD Connect krāsu multimediju sistēma ar skārienjūtīgu ekrānu
  • Integrētā navigācijas sistēma, tajā skaitā bezmaksas atjauninājumi uz trim gadiem Eiropas teritorijai
  • Vējstikla tīrīšanas slotiņu atkausēšana
  • Priekšējā un aizmugurējā parkošanās palīgsistēma

Pieteikt testa braucienu

Sazināties ar pārstāvi

Cenu lapa PDF formātā

INOVĀCIJAS Atklājiet uzlabotās funkcijas

DESIGN

DIZAINS

Jaunajai Mazda6 Tourer ir izsmalcināts un muskuļots dizains ar priekšējiem lukturiem, kuros integrēti zīmīgie spārnu gali no priekšējā režģa rāmja, lai uzsvērtu automobiļa plēsoņas stilu. Mūsu raksturīgais KODO: Soul of Motion dizains atdzīvojas, atstarojot gaismu, lai izceltu katras līnijas skaistumu.

DESIGN

Runājot par pirmajiem iespaidiem, jaunā Mazda6 Tourer ir elpu aizraujoša.

Uzzini vairāk hide

DESIGN

DIZAINS

Jaunajai Mazda6 Tourer ir izsmalcināts un muskuļots dizains ar priekšējiem lukturiem, kuros integrēti zīmīgie spārnu gali no priekšējā režģa rāmja, lai uzsvērtu automobiļa plēsoņas stilu. Mūsu raksturīgais KODO: Soul of Motion dizains atdzīvojas, atstarojot gaismu, lai izceltu katras līnijas skaistumu.

PERFORMANCE

Mazda6 Tourer viegli tiek galā ar jebkuru izaicinājumu.

Uzzini vairāk hide

PERFORMANCE

VEIKTSPĒJA

Mūsu mērķis ar jauno Mazda6 Tourer bija sniegt autovadītājam satriecošas sajūtas, atrodoties pie stūres, tajā pašā laikā braucot ar pārliecību par pilnīgu kontroli pār automobili jebkuros apstākļos. Jaunās modernizētās tehnoloģijas ir ieviestas mūsu jaunākajos SKYACTIV motoros, nodrošinot jūsu braukšanas nodomiem ātru un precīzu reakciju, tiklīdz nospiežat gāzes pedāli.

INFOTAINMENT – MZD CONNECT

Spēcīgo savienojamības sajūtu ar Mazda6 Tourer vēl vairāk pastiprina MZD Connect...

Uzzini vairāk hide

INFOTAINMENT – MZD CONNECT

INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMA – MZD CONNECT

Viegli savieno jūs ar pasauli, izmantojot mūsu modernizēto informācijas un izklaides sistēmu MZD Connect. Izmantojot lielo 8” krāsu skārienjūtīgo ekrānu, jūs varat viegli pārslēgties starp mīļāko mūziku, tiešsaistes radio, sociālajiem medijiem un īsziņu sūtīšanu*. Sistēmu var vadīt arī, izmantojot mūsu viduskonsolē iebūvēto intuitīvo Multimedia Commander sistēmu vai uz stūres esošās vadības ierīces, kas ļauj jums nenovērst uzmanību no ceļa.

* izmantojot savietojamas mobilās ierīces

ADVANCED SAFETY

Mēs uzskatām, ka drošībai un veiktspējai nemanāmi jādarbojas kopā, lai radītu patiesu braukšanas prieku.

Uzzini vairāk hide

ADVANCED SAFETY

UZLABOTA DROŠĪBA

Jaunā Mazda6 Tourer jūs iedvesmos ar pārliecību ik reizi, kad apsēdīsieties pie stūres. Aiz stilīgā izskata automobilis slēpj virkni modernizētu i-ACTIVSENSE drošības tehnoloģiju, ieskaitot mūsu aktīvās braukšanas displeju, kas tiek projicēts uz vēja aizsargstikla, lai nekavējoties sniegtu ar auto vadīšanu saistītu informāciju, un ir iekļauts visu modeļu standarta aprīkojumā.

GT Sport Nav+ modeļu standarta aprīkojumā iekļautajam 360° monitoram ir četras kameras un astoņi sensori, kas palīdz novietot auto un veikt manevrus tā, lai jūs un jūsu pasažieri būtu drošībā.

Attēlā redzamā modeļa specifikācija dažādās valstīs var atšķirties. Krāsa atsevišķiem interjera un virsbūves elementi var atšķirties dažādos ekrānos.