Vienmērīgāka gaita un iespaidīga veiktspēja

Mazda6 universālis ir izcili atsaucīgs un sniedz daudz braukšanas prieka. Pateicoties modernām SKYACTIV tehnoloģijām, kas izmantotas dzinējā, transmisijā, virsbūvē un šasijā, tas ir atsaucīgs un izveicīgs, turklāt ar zemu degvielas patēriņu. Mazda6 ir veikti vairāki uzlabojumi skaņas izolācijā, kas ļāvuši ievērojami samazināt trokšņa līmeni salonā. Tādēļ gan pilsētā, gan pa lauku ceļiem ar šo universāli būs patīkami braukt.

Mazda6 universālis ir aprīkots ar plašu novatorisku drošības tehnoloģiju* klāstu. Joslas saglabāšanas palīgsistēma informē, kad jūs novirzāties no braukšanas joslas, autovadītāja uzraudzības sistēma uzrauga jūsu braukšanas stilu un iesaka atpūsties, savukārt aklās zonas informācijas sistēma ar aizmugurējo sānu zonu uzraudzības sistēmu brīdina par negaidītiem transportlīdzekļiem, kas iebrauc jūsu kustības zonā. Mūsu Mazda radara kruīza kontrole saglabā distanci līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem, bet viedā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma automātiski pielieto bremzes, ja jūs piebraucat pārāk tuvu citam transportlīdzeklim vai gājējam. 2017. gada Mazda6 ir aprīkots arī ar ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu un atpakaļskata kameru.

*Informāciju par pieejamību skatīt cenrādī

i-ACTIV AWD - inteliģentā visu riteņu piedziņa Izmanto 27 sensorus, lai padarītu braukšanu patīkamāku

Šī inteliģentā visu riteņu piedziņas sistēma zina, ko autovadītājs vēlas darīt, uzraugot tādus faktorus kā akseleratora pedāļa pozīcija (autovadītājs vēlas uzsākt braukt vai palielināt ātrumu), stūres leņķis (autovadītājs grasās griezties) un bremžu šķidruma spiediens (autovadītājs vēlas apstāties). Tā saprot ceļa virsmas apstākļus, ņemot vērā dažādus faktorus: Vai šobrīd līst vai snieg sniegs? Vai ir pietiekami auksts, lai rastos ledus?
Lai palīdzētu aizmugurējo riteņu piedziņas sistēmai reaģēt ātrāk, griezes momenta kontroles sistēma arī priekšējo riteņu piedziņas režīmā novada ļoti mazu griezes momenta apjomu uz aizmuguri. Tas ir zināms kā "rezerves griezes moments" un palīdz sistēmai vienmērīgi un ātri pārslēgties uz visu riteņu piedziņas režīmu, tiklīdz tiek saņemta komanda novadīt griezes momentu uz aizmugurējiem riteņiem. i-ACTIV AWD ir pieejama noteiktās Mazda6 universāļa 2,2 l dīzeļdzinēja versijās.

Attēlā redzamā modeļa specifikācija dažādās valstīs var atšķirties. Krāsa atsevišķiem interjera un virsbūves elementi var atšķirties dažādos ekrānos.