„Mazda” elektroniskā apkopes grāmatiņa (DSR)

„Mazda” elektroniskā apkopes grāmatiņa (Digital Service Record, DSR) kopš 01.07.2006. ir iekļauta visu „Mazda” automašīnu standarta aprīkojumā. Visas oficiālajā servisā ar automašīnu veiktās apkopes darbības darba beigās vienmēr tiek saglabātas elektroniskajā apkopes grāmatiņā, kas ir iekļauta „Mazda Motor Europe” centrālajā datubāzē. Arī lietota auto pircējam ir vienmēr pieejama precīza un kvalitatīva informācija par auto apkopes vēsturi.

Elektroniskajai apkopes grāmatiņai ir vairākas priekšrocības. Tradicionālajā apkopes grāmatiņā nav pietiekami daudz vietas detalizētām un plašām atzīmēm. Elektroniskajā apkopes grāmatiņā ir iespējams visos sīkumos atzīmēt visas veiktās apkopes darbības. Pateicoties ciešākai uzraudzībai, ir vieglāk atklāt iespējamos apkopes trūkumus. DSR ietaupa klienta izdevumus gadījumā, kad kādas daļas nejauši tiek nomainītas pārāk bieži. Lietota auto pircējam elektroniskā apkopes grāmatiņa atklāj arī iespējamās ar odometru veiktās manipulācijas.

Elektroniskā apkopes grāmatiņa gluži tāpat kā parastā grāmatiņa cimdu nodalījumā vienmēr būs viegli pieejamā vietā. Pēc katras apkopes reizes klients var saņemt izdruku ar visu savas automašīnas apkopes vēsturi. Ja izdruka ir pazudusi vai tā netiek iedota, sazinieties ar tuvāko oficiālo „Mazda” autoservisu, un šo jautājumu atrisināsim kopīgi.

Izmantojot oficiālo „Mazda” autoservisu, varat būt droši, ka visas Jūsu auto veiktās apkopes darbības tiks saglabātas elektroniskajā apkopes grāmatiņā.