Apraksts 

Mazda Silver serviss - tā ir kvalitatīva apkope un serviss, par pievilcīgām cenām Mazda automobiļiem, kuri ir vecāki par 5 gadiem.

Gadiem ejot, drošības un uzticamības nolūkā jebkuram automobilim nepieciešama lielāka uzmanība, lai to saglabātu tehniskā kārtībā. Mazda Silver serviss - tas ir jauns veids, kā nodrošināt kvalitatīvu servisu un apkopi par sapratīgu cenu Mazda automobiļiem vecākiem par pieciem gadiem.
Jūs varēsiet izbaudīt profesionālo Mazda mehāniķu darbu, kurā tiek izmantota mūsdienīga diagnostika un instrumenti kā arī darbi tiek veikti saskaņā ar ražotāja stingrajām prasībām. Mazda Mazda Silver serviss piedāvā arī kvalitatīvas oriģinalās rezerves daļas, uz kurām varēsiet paļauties un kuras ļaus jums dzīvot bez raizēm. Automobilis tiks salabots jau pirmajā reizē, lai ar to varētu atsākt braukt pēc iespējas drīzāk. Pats svarīgākais, lielisko apkopi papildina lieliskas cenas, tāpēc tā ir pareizā izvēle jūsu 5+ gadus vecajam Mazda.

Mums ir piedāvājumi par izdevīgām cenām apkopei, remontam, kas atbilst jūsu vajadzībām un konkrēta Mazda automobiļa vecumam.

Izmēģiniet Mazda Silver servisa ekonomisko apkopi, riepu piedāvājumus, Mazda pārbaudi pirms tehniskās apskates un Mazda Silver servisa fiksētas cenas visvairāk pieprasītiem remontiem.

Kad vien jūsu 5+ gadus vecajam Mazda ir nepieciešama aprūpe, izvēlieties kvalitāti apvienojumā ar saprātīgu cenu.