Mazda Transfer serviss

Laiks ir tas, kuru iegādāties nevaram, bet kas vienmēr trūkst!

Mēs nevaram Jums nodrošināt vairāk stundas nekā ir diennaktī, toties mēs varam palīdzēt Jums plānot sava auto remontu vai apkopi tieši tā, lai Jums ir vairāk brīvu un patīkamu mirkļu, vēlāk esot pie sava auto stūres. Neatstājiet savu auto stāvvietā vai garāžā tad, kad esiet ārpus Latvijas atpūšoties vai darba darīšanās. Izmantojiet šo laiku racionāli un atstājiet savu auto savešanai kārtībā Mazda servisa profesionāļiem.

Mazda Transfer serviss ceļojuma laikā ir Jūsu rīcībā! Kamēr Jūs ceļojiet, mēs strādājam Jūsu labā, lai atgriežoties Jūs varētu saņemt saremontētu un sakoptu auto un turpinātu baudīt dzīvi. Lai izmantotu Mazda Transfer servisu ceļojuma laikā Jums nepieciešams tikai pieteikt savu auto apkopei vai remontam*, piezvanot pa tālruni 67303020 vai www.mazda.lv

Mazda Transfer serviss ceļojuma laikā sniedz sekojošas priekšrocības:

  • Lietderīgu sava laika plānošanu;
  • Bezmaksas taksometra pakalpojumus ceļa posmiem Mazda serviss Skanstes iela 4a - Lidosta „Rīga” - Mazda serviss Skanstes iela 4a;
  • Bezmaksas autostāvvietu Jūsu prombūtnes laikā;
  • Bezmaksas auto bremžu un ritošās daļas pārbaudi;
  • Bezmaksas virsbūves noskalošanu;
  • Profesionālu apkalpošanu, atbilstoši ražotāja standartiem;
  • Iespēju nodot un saņemt automobili arī ārpus servisa darba laikā, iepriekš vienojoties.

Mazda Transfer serviss ceļojuma laikā pieejams arī visiem Mazda auto Inchcape privilēģiju karšu īpašniekiem bez nobraukuma un ražošanas gada ierobežojumiem.

*Auto remonta vai apkopes rēķina summai jābūt vismaz 71 EUR

Pieteikties Mazda Transfer servisam ceļojuma laikā

Pieteikšanās procedūra Mazda Transfer servisam ceļojuma laikā ir identiska parastai pieteikšanās procedūrai. To variet izdarīt, piezvanot uz servisu pa tālruni 670303020 servisa darba laikā vai jebkurā laikā, ja izmantojat on-line pieteikumu mājas lapā.

Piesakoties servisam telefoniski, lūdzam informēt pieņēmēju par savu vēlmi izmantot pakalpojumu.

Rīt jādodas prom? Izmantojiet Mazda Transfer servisu ceļojuma laikā tūlīt!

Pakalpojumu apmaksas nosacījumi

  • Uzreiz pēc pakalpojuma pieteikšanas un automašīnas nodošanas servisa pieņēmējam, saskaņa ar izrakstīto rēķinu samaksa skaidrā naudā jāveic autoservisā kasē vai
  • ar pārskaitījumu, ja tiek noslēgts attiecīgs līgums.

Gadījumā ja rēķinu par pasūtītiem darbiem nevar noteikt un aprēķināt uzriez, servisa pieņēmējs izsniedz avansa rēķinu. Avansa rēķina starpību klientam atskaita atpakaļ, ja servisa darbu izmaksas ir mazākas (klientam nepieciešams saglabāt visus čekus, lai noformētu naudas atgriešanu).

Piemaksas nepieciešamības gadījumā klientam tā jāveic automašīnas saņemšanas brīdī vai pārskaitot naudu pirms ierašanas servisā.

SIA „Inchcape Motors Latvia” patur tiesības neizdot klientam automašīnu, ja klients atsakās veikt apmaksu par izpildītajiem servisa darbiem, kuri iepriekš tika apstiprināti un veikti.

Inchcape Motors Latvia patur tiesības jebkurā laikā mainīt pakalpojuma nosacījumus iepriekš par to nebrīdinot.