INCHCAPE MOTORS FINLAND OY

Mājaslapā, izmantojot sīkdatnes un citu līdzīgu tehniku, mēs ievācam informāciju par lietotāja ierīci.
Sīkdatne parasti ir neliela teksta datne, kuru tīmekļa pārlūkprogramma saglabā jūsu ierīcē, lai identificētu lietotāju. Izmantojot sīkdatnes, mēs varam identificēt jūsu pārlūkprogrammu un izmantot šo informāciju, lai, piemēram, izskaitītu unikālo mūsu mājaslapas apmeklētāju skaitu un veiktu mājaslapas lietošanas analīzi, ieskaitot statistisko uzraudzību. Šo darbību mērķis ir attīstīt mūsu pakalpojumus, lai tie aizvien vairāk noderētu mūsu klientiem.

Izmantojot sīkdatnes, mēs ievācam šādu informāciju:

  • lietotāja IP adresi;
  • laiku;
  • apmeklētās lapas un tajā pavadīto laiku;
  • pārlūkprogrammas veidu, operētājsistēmu;
  • tīmekļa adreses, no kurām lietotājs ir nonācis mūsu mājaslapā, un tīmekļa adresi, uz kuru lietotājs dodas pēc mūsu mājaslapas lietošanas;
  • to serveri un domēnu, no kura lietotājs ir nonācis mūsu mājaslapā.

Mājaslapa var saturēt arī trešu personu sīkdatnes, piemēram, mērījumu un izsekošanas pakalpojumu sīkdatnes. Tad, kad apmeklējat mūsu mājaslapu, sīkdatnes jūsu ierīcē var izvietot arī trešas personas.

Sīkdatnes trešu personu mājaslapās

Papildus mūsu mājaslapā izmantotajām sīkdatnēm tās tiek izmantotas arī, lai izvietotu arī mūsu reklāmas trešu personu mājaslapās. Mēs sadarbojamies ar tīmekļa mārketinga uzņēmumiem. Ar informāciju, kuru mēs ievācam, izmantojot šīs sīkdatnes un citu tehniku, mūsu reklāma, balstoties uz lietotāja iepriekšējo rīcību un citiem faktoriem, var tikt mērķorientēta tiem tīmekļa lietotājiem, kurus varētu interesēt mūsu reklāmas. Tāpēc ārpus mūsu mājaslapas ievāktie dati var tikt izmantoti mērķorientētai reklāmai.
Mēs un mūsu filiāles var ievākt informāciju par mūsu reklāmu efektivitāti. Šiem nolūkiem mēs ievācam šādus datus:

  • ziņas par to, cik reižu reklāma ir attēlota pārlūkprogrammā;
  • ziņas par to, vai reklāma tika atvērta vai ne;
  • ziņas par to, vai reklāma ir novedusi līdz pirkumam tiešsaistes veikalā.

Sīkdatņu aizliegšana un mērķorientēta reklāma

Jūs varat kontrolēt, cik lielam daudzumam sīkdatņu un mērķorientētās reklāmas jūs piekrītat.
Jūs var bloķēt sīkdatņu izmantošanu, mainot savas tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus. Atcerieties, ka, neļaujot izmantot sīkdatnes, dažas no mūsu mājaslapas funkcijām var nebūt pieejamas.
Ja nevēlaties, lai mēs orientētu reklāmu atbilstoši jūsu interesēm, izmantojot norādīto saiti, jūs varat neatļaut mērķorientētu reklāmu. Pēc mērķorientētas reklāmas aizliegšanas jūs redzēsiet tikpat daudz reklāmu, cik iepriekš, bet tās netiks atlasītas atbilstoši jūsu interesēm.