E-SALONS

Šeit Jūs atradīsiet visas Mazda piedāvātās automašīnas. Izvēlieties sev tīkamo Mazda modeli un saņemiet individuālu piedāvājumu.

Jaunu automašīnu tirdzniecība e-salonā

Priecājamies Jūs redzēt mūsu vietnē. Mūsu e-Salonā ir iespējams apskatīt tuvāk un izvēlēties gan tiešsaistē iegādājamos, gan noliktavā pieejamos Mazda automobiļus.

Mazda piedāvā plašu modeļu gammu - no mazās klases līdz ietilpīgajiem SUV. Izvēlieties iekšdedzes dzinēju, hibrīda tehnoloģijas vai elektriskās piedziņas Mazda. Jaunie Mazda automobiļi neatstās Jūs vienaldzīgu.

 • Vai plānojat iegādāties jaunu automobili? Padomi veiksmīgiem automobiļa meklējumiem un iegādei.

  Ja plānojat iegādāties jaunu automobili, meklējumu process var būt laikietilpīgs. Mazda vietne piedāva Jums plašu modeļu klāstu un iespēju izvēleties sev piemērotāko. Ikdienas steidzīgajām gaitām pilsētvidē vispiemērotākais būs Mazda2 hibrīds. Vēlaties baudīt brīvību, sauli un vēju kabrioletā? Piedzīvojiet to kopā ar Mazda MX-5. Savukārt tiem, kas vēlas maksimālu komfortu un ietilpīgu bagāžas nodalījumu, piedāvajam mūsu ietilpīgāko SUV Mazda CX-60. 

  Šajā vietnē jums tiek piedāvāts automašīnu katalogs, kurā varat aplūkot visus pieejamos Mazda automobiļus. Parocīgās filtru un kārtošanas funkcijas, kā arī iespēja savus izvēlētos piedāvājumus saglabāt, ievērojami atvieglo auto piedāvājumu izvērtēšanu. Kataloga galvenajā lapā varēsiet aplūkot katra auto digitālu attēlu, kā arī būtiskāko parametru kopsavilkumu.

  Meklējot jaunu auto, pievērsiet uzmanību šiem kritērijiem:

  • Ietilpība. Piemēram, Mazda3 ir viegli vadāms un kompakts hečbeks, Mazda6 ir komfortabls un ietilpīgs sedans vai universālis, tikmēr Mazda CX-30 izceļas kā izskatīgs un praktisks pilsētvides SUV. Apdomājiet Jums nepieciešamo ietilpību, bagāžas daudzumu, kuru var nākties pārvadāt ikdienā, kā arī ģimenes vajadzības. Atbilstoši pielāgojiet meklēšanas filtrus.
  • Dzinējs un piedziņa. Esot jauna auto meklējumos, ir svarīgi izsvērt dzinēja un degvielas veidu.
   - Elektroauto ir izcils risinājums pilsētvides braucieniem
   - Iekšdedzes dzinējs, iespējams, joprojām ir vispraktiskākais risinājums garākām distancēm
   - Hibrīdauto apvieno labāko no abiem dzinējiem.
   Ir lietderīgi apsvērt elektroauto un hibrīdauto ilgtermiņa izmantošanas izmaksas un iespējamās priekšrocības, tajā skaitā zemo emisijas līmeni.
  • Nosakiet savu budžetu. Mazda auto katalogā tiek atspoguļota izvēlētā automobiļa gala cena, kā arī ikmēneša maksa, kas aprēķināta par pamatu ņemot mūsu klientu vidū popularāko līzinga termiņu.
  • Papildu aprīkojums. Kāds papildus aprīkojums Jums ir svarīgs? Varbūt nemaz nevarat iedomāties dalību satiksmē bez braukšanas asistentiem? Vai varbūt vēlaties noteiktu interjera krāsu, automātisko pārnesumkārbu vai dinamiskai braukšanai nepieciešams jaudīgs dzinejs? Izmantojiet filtrus un spiediet “VAIRĀK” pie izvēlētā automobiļa. Ir viegli atrast jūsu vajadzībām ideāli piemērotu auto.

  Lai saņemtu vairāk informācijas, profesionālu atbalstu un individuālas rekomendācijas, sazinieties ar tuvāko Mazda salonu. Mūsu auto dīleris Latvijā ir gatavs sniegt jums rekomendācijas piemērotāka Mazda auto meklējumos plašajā klāstā.

 • Pārdošanā esošo auto tīmekļa katalogs

  E-salonā aplūkojami visi Mazda izplatītāja piedāvātie jaunie automobiļi. Tajā atradīsiet:

  • Labākos akcijas piedāvājumus
  • Informāciju par pieejamajiem automobiļiem
  • Informāciju par ražošanā esošajiem automobiļiem
  • Informāciju par automobiļiem, kas jau ir ceļā uz salonu
  • Piedāvājumus, kas atlasīti pēc jūsu kritērijiem

  Automašīnu katalogs ir viegli lietojams. Tas parāda gan jaunu automašīnu cenas, gan tehnisko specifikāciju. Tā kā ik dienu piedāvājumu klāsts tiek papildināts, izmantojiet jaunās iespējas un aplūkojiet katalogu biežāk.

  Auto iegāde internetā ir kļuvusi ne vien iespējama, bet arī vienkāršāka nekā jebkad agrāk.

 • Jaunu automašīnu izpārdošana e-salonā

  Esat jaunas automašīnas meklējumos? Vēlaties doties testa braucienā vai kļūt par Mazda auto īpašnieku? Mēs dalāmies ar dažiem padomiem, kā veikt jūsu nolūkotā Mazda auto pasūtījumu visātrākajā veidā vai doties testa braucienā.

  1. Aplūkojiet, kādi ir Mazda e-Salonā pieejamie automobiļi
  2. Izvēlieties piemērotāko konfigurāciju un papildu iespējas. Auto katalogā varat saglabāt jebkuru tajā atrodamo auto.
  3. Atveriet konkrētā auto piedāvājuma lapu un spiediet Saņemt piedāvājumu.
  4. Aizpildiet personalizēto veidlapu, lai saņemtu piedāvājumu. Mūsu izplatītāji vienmēr ir gatavi izteikt izdevīgākos personalizētus piedāvājumus ar pielāgojamām līzinga iespējām.
  5. Saņemiet cenas piedāvājumu un iegādājieties savu jauno Mazda.

  Ir ļoti svarīgi, pirms automobiļa iegādes, to izmēģināt testa braucienā. Informāciju par konkrēto Mazda dīleri, kurš piedāvā testa braucienu, atradīsiet apraksta lapā.

 • Jaunie automobiļi no noliktavas – tiem, kas nevēlas gaidīt

  E-salonā ir pieejams īpašs statusa filtrs, kas atlasa tikai pašreiz noliktavā esošos auto. Šo filtru varat pielietot, izvēloties “Pieejamas noliktavā” filtru sadaļā.

  Ja vēlaties pēc iespējas drīzāk ar jauno auto braukt pa Latvijas ceļiem, jūs interesēs krājumos esošie jaunie auto. Tie visi ir pieejami mūsu salonā un gatavi iegādei jau šodien!

  Ja savu auto esat konfigurējis pats, mēs jūsu pasūtījumu iesniedzam ražotājam. Tālākais process aizņem nedaudz ilgāku laiku, tāpēc, ja nevēlaties gaidīt, bet ideālo auto piedāvājumu atrast e-Salonā, noliktavā pieejamie jaunie auto būs piemērotākā iespēja. Inovatīvas tehnoloģijas, komforts pie stūres un jauna auto radītās izjūtas viena rokas stiepiena attālumā.

  Iepazīstiet Mazda salona auto plašo piedāvājumu. Katrs automobilis ir sagatavots pārdošanai un gatavs doties ceļā.

 • Jauno automobiļu cenas un digitālais katalogs

  Visiem jaunajiem automobiļiem cena ir norādīta kopsavilkuma sadaļā. Jaunus automobiļus ir iespējams iegadāties maksājot visu summu uzreiz vai izvēloties līzinga pakalpojumus un maksāt ikmēneša maksājumu. Noradītais līzinga maksājuma aprēķins informatīvs. Jūsu patiesais ikmēneša maksājums var mainīties pēc individuālo nosacījumu piemērošanas un/vai līzinga noteikumu izmaiņām.

  Intereses gadījumā par kādu no jaunajiem salona automobiļiem, esat laipni aicināti to izmēģināt. Mūsu automašīnu tirdzniecības speciālisti palīdzēs izvēleties Jums piemērotāko automobili. Aizpildiet anketu individuālam auto piedāvājumam vai brošūras/cenu lapas saņemšanai e-pastā.