Jaunas automašīnas ar atlaidi, akcija

Signatureii

MAZDA CX-5 AR ATLAIDI VAIRĀK KĀ 4 800 EUR

Izvēlieties savu jauno Mazda CX-5 ģimenes apvidus auto ar atlaidi vairāk kā 4 800 EUR. Izbaudiet eleganci, izcilu komfortu un lielisku veiktspēju, kas sniegs saviļņojošas emocijas katrā braucienā.

CX 60 In Action

PREMIĀLAIS MAZDA CX-60 AR ATLAIDI LĪDZ 12 700 EUR

Bagātīgi aprīkotais MAZDA CX-60 tagad pieejams ar atlaidi līdz 12 700 EUR. Pilnībā jaunais Mazda CX-60 iemieso visu, ko Mazda iebūvējusi savā DNS pēdējo 100 gadu laikā – sākot ar lielisko salona un virsbūves dizainu, līdz izcilajai japāņu meistarībai un inovatīvākajām tehnoloģijām.

Mazda CX-30 eksterjers

Iegūstiet MAZDA CX-30 no 24 990 EUR

Jūsu jaunais pilsētas SUV Mazda CX-30 tagad pieejams no 24 990 EUR, piedāvājot izteiksmīgu dizaina valodu un ļaujot izbaudīt augstāko komfortu ikreiz, kad dodaties ceļā.

2023 Mazda6 1000X600

MAZDA6 NO 29 990 EUR

MAZDA6 sedans izstaro izsmalcinātību un rūpīgi pārdomātu eleganci. Greznais, komfortablais salona dizains un braukšanas vieglums, pat garākos braucienus padara patiesi priekpilnus.

Mazda Mx 30 E Skyactiv R Ev 2023

JAUNAIS MAZDA MX-30 R-EV UNIKĀLAS HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS AUTOMOBILIS

Mazda MX-30 R-EV ir unikāls uzlādējamā hibrīda tehnoloģijas automobilis. Tas aprīkots ar Mazda leģendāro rotora dzinēju un ir izmantojams tikai elektrības ražošanai, lai braukšanas laikā uzlādētu automobiļa akumulatoru. Garākos braucienos tas palielina nobraucamo attālumu pat līdz 680 km. Tagad pieejams ar atlaidi līdz pat 4 400 EUR.

Retail Pict

Visi Mazda īpašie piedāvājumi

Apskati visus izdevīgos piedāvājumus vienuviet. Nenokavē, izmanto iespēju!

JAUNAS AUTOMAŠĪNAS AR ATLAIDI

Automašīnas saņemšana dažu nedēļu laikā, turklāt par pievilcīgāku cenu ir vilinoša un pilnīgi reāla iespēja ikvienam. Ja jūs regulāri interesējaties par jaunu automašīnu speciālajiem piedāvājumiem, jūs varat izvēlēties starp modeļiem, kas ir visvairāk piemēroti tieši jūsu vajadzībām.

 

INFORMĀCIJA PAR MAZDA ĪPAŠAJIEM PIEDĀVĀJUMIEM

Meklējot jaunu automašīnu ar atlaidi, darbojas tie paši principi, kā pērkot jebkuru citu jaunu preci vai produktu. Izdevīgākā piedāvājuma atrašana var prasīt zināmu laiku. Ja vēlamais modelis noliktavā nav pieejams šodien, tas var parādīties nākamajā dienā vai pēc nedēļas. Labāko piedāvājumu medības ir ievērojami vienkāršotas, kopš tirgotāji jaunākos piedāvājumus publicē tiešsaistē.

Atlaides parasti itek piemērotas jau gataviem automobiļiem, kas atrodas dīlera salona ekspozīcijā vai glabājas noliktavā. Pircējiem, kuru mērķis nav iegādāties pašu jaunāko automašīnu, ir vērts ielūkoties akciju piedāvājumos pirms modeļu paaudžu maiņas, jo ražotāji tajā brīdī bieži vien nodarbojas ar savu noliktavu tīrīšanu. Jaunas automašīnas arī salonā tiek turētas ierobežotu laiku, bet pēc tam var tikt piedāvātas pat ar vairāk nekā 10 procentu atlaidi. Līdzīgi notiek arī demonstrācijas automobiļu nomaiņa.

Iespējas atrast jaunu automašīnu ar atlaidi ir proporcionālas segmenta popularitātei. Nav nejaušība, ka atlaižu akcijas visbiežāk tiek rīkotas kompaktajiem hečbekiem, krosoveriem un vidēja izmēra pilsētas SUV. Lielie sedani, apvidus auto un kabrioleti daudz retāk tiek tirgoti ar ļoti lielām atlaidēm. Ražotāju pārstāvjiem pasūtot šādas automašīnas nelielā skaitā, neveidojas pārpalikums, un speciālie piedāvājumi tiek organizēti retāk.