AR MĪLESTĪBU PRET AUTOVADĪŠANU

MAZDA dizains

2018 Visioncoupe SOM LAAS Tease And Reveal 5613 IN Story 6B.4
Kodo Icon + Top Padding

IEDVEST DZĪVĪBU METĀLA PLĀKSNĒ

Mēs konstruējam automašīnas, kas sniedz patiesu braukšanas prieku. Tas sākas ar pievilcīgu dizainu, kas apveltīts ar dvēseli un raksturu. Dizainu, kas padara Mazda automašīnas unikālas. Ikviena mūsu automašīna ir radīta, lai liktu Jums kaut ko sajust, un dizains ir valoda, caur kuru to nododam. Mēs uzskatām, ka emocijas, ko Jūsos raisa mūsu automašīnas, ir tikpat svarīgas kā mehāniskās daļas.

2017 Specialist Stories P2 4

MEISTARĪBA

Tāpat kā mākslinieks vēlas skatītājos raisīt pārdzīvojumus, mēs vēlamies radīt automašīnas, kas autovadītājos atmodina emocijas. Tikai cilvēka rokas var radīt patiesu mākslas darbu, un tieši šeit sākas mūsu process. Mēs to saucam par “sagatavošanos caur izpēti”, un tā reti ir saistīta ar automašīnām. Drīzāk, mēs eksperimentējam ar formām, kas mūsuprāt ir aizraujošas un patīkamas, un pārnesam šīs idejas uz izstrādes procesu, kur cilvēka rokām vienmēr ir būtiska loma.

2017 Specialist Stories P2 4

AUTOMAŠĪNA KĀ MĀKSLAS DARBS

Skatoties uz kādu no mūsu automašīnām, Jums vajadzētu justies tāpat kā, skatoties uz mākslas darbu! Redzot tās skulpturālo skaistumu, gaismas atspīdumu rotaļas, ātruma iespaidu, eleganci un spēku, Jūs sajutīsit neatvairāmu vēlmi sēsties pie tās stūres.

My19 Mazda3hatchback Exterior Kodo Overlay

KODO: KUSTĪBAS DVĒSELE

Radīt kustības iespaidu, pat stāvot uz vietas – tāda ir Mazda KODO: Kustības dvēsele dizaina filozofijas būtība. Tā ļauj dizaineriem katru modeli apveltīt ar personību, tai pašā laikā saglabājot vienotu motīvu. Automašīnas ir mūsu audekli, un ikviena mūsu radītā automašīna vēlas tikt vadīta. Esam pagodināti, ka vadītāji ar tādu prieku uzņemas šo “pienākumu”.

My19 Mazda3hatchback Exterior Kodo Overlay
“Vēlos, lai viņi sajūt, cik svarīgs Mazda zīmolam ir dizains. Ja tas tā notiek, ticu, ka viņi sajutīs braukšanas prieku un vēl vairāk iemīlēs savas automašīnas.”
OSAMU FUJIKI, IZTRĀDES EKSPERTS
2017 Visioncoupe BIP3.2 Craftsmanship TW Series Craftsmanship CLAY

MĀLS – NEATŅEMAMA PROCESA SASTĀVDAĻA

Dzīvojam datordizaina zelta laikmetā. Tas ļauj mums radīt 3D modeļus ar tādu precizitāti, kāda bija neiespējama vēl pirms dažiem gadiem, bet pie mums dizains sākas ar māla kluci, un to nekas nevar aizstāt. Amatnieki veido māla modeļus, līdz sāk atklāties ideālās līnijas, un tikai tad viņi uzsāk sadarbību ar digitālajiem modelētājiem. Šī tradicionālā/digitālā sadarbība sniedz labāko no abām jomām, palīdzot radīt unikāli pievilcīgus dizainus.

2017 Visioncoupe BIP3.2 Craftsmanship TW Series Craftsmanship CLAY
“Mūsu prātos sarkanā bija vienīgā krāsa, kas varētu izpaust Mazda zīmola spēcīgo atdošanos un kaislību radīt automašīnas.”
KRĀSU DIZAINERS AKIHIRO HOSONO PAR SOUL RED RADĪŠANU
Soul Red

AUGSTĀKĀS KLASES KRĀSA

Rūpība, ar kādu izstrādājam dizainu, turpinās arī krāsošanas procesā. Krāsu dizainers un galvenais krāsu meistars strādā kopā, rūpējoties par to, lai jaunās automašīnas iegūtu tiešu tādu krāsu, kādu ir izvēlējies krāsu dizainers. Precīza krāsas sajaukšana un meistarīga krāsas uzklāšanas tehnika nodrošina to, lai krāsa un apdare būtu elpu aizraujošo dizainu vērta. Metāliskā “Soul Red Crystal” krāsa kalpo par brīnišķīgu piemēru tam, ko ir iespējams sasniegt šādā pedantiskā uzklāšanas procesā.

IEDVEST DZĪVĪBU METĀLA PLĀKSNĒ

Padarīt automašīnu dzīvu – tāda ir Mazda dizaina filozofija.

Whymazda Design Interior (1)

SALONS, KAS SAGĀDĀ BAUDU

Mēs ceram, ka tad, kad cilvēks skatās uz Mazda automašīnu, viņš izjūt neatvairāmu vēlmi sēsties pie tās stūres. Mēs vēlamies, lai, iesēžoties automašīnā, šī izjūta kļūtu vēl spēcīgāka. Salona dizaineri to panāk, radot ieskaujoša komforta sajūtu. Pēc neskaitāmām skicēm un labojumiem tiek radīta vide, kas liek vadītājam izjust saikni ar savu automašīnu. Mūsu dizaineri ikvienā aspektā lepojas ar salona izvietojumu, kas ir intuitīvs un pieskaroties rada patīkamas sajūtas. Cilvēki ļoti daudz laika pavada braucot, un mēs vēlamies, lai visa veicamā attāluma laikā viņi justos kā mājās.

Whymazda Design Fabrication

IZSTRĀDE

Kad sākotnējais dizains ir pabeigts, tas tiek nodots tādam izstrādes ekspertam kā Koji Fuji, kas izveido modeli noteiktā mērogā. Viņa mērķis ir radīt modeli, kas ir “vēl perfektāks par īstu automašīnu”. Ikvienai automašīnas detaļai, kas būs redzama pasažieriem, jābūt precīzi atveidotai. Šajā brīdī var veikt labojumus, un tas ir vēl viens piemērs, kā sadarbojoties notiek Mazda dizaina radīšanas process. Attiecībā uz kvalitāti nekad netiek pieļauti kompromisi.

2017 Mazda Stories We Are Designers KODO (4) (1)

Ap cilvēku centrēts dizains

Mēs izmantojam modernākās tehnoloģijas, lai pētītu, kā cilvēki kustas un reaģē braukšanas laikā, un savedam kopā inženierus un dizainerus, lai radītu tādu vadītāja vietu un salonu, kura centrālais elements ir cilvēks. Kad braukšana šķiet dabiska un tā ir bez stresa, vadītājs ir nodrošināts ar maksimālu kontroli, pilnīgu drošības izjūtu un absolūtu braukšanas prieku.

VAIRĀK PAR MAZDA