PĀRLIECINĀTA BRAUKŠANA IR LABĀKA BRAUKŠANA

MAzda drošība

2018 CX5 SOM Mazdatravels IG Story Uniqueroads1

Mazda drošības filozofija

Mazda mērķis ir visiem klientiem nodrošināt gan patīkamu braukšanas pieredzi, gan estētisku vidi un izcilu drošību. Balstoties uz šo filozofiju, Mazda veic visu iespējamo drošības izpētes un attīstīšanas jomā, lai sasniegtu savu visaugstāko mērķi – drošu automašīnu sabiedrību bez avārijām.

 

Full Section Image Text 12

I-ACTIVSENSE®

i-ACTIVSENSE® ir aktīva drošības uzraudzības sistēma, kas izmanto milimetru viļņu radarus un kameras, lai Jūs vienmēr būtu informēts par to, kas notiek ap Jums, nenovēršot Jūsu uzmanību no ceļa. Zinot, ka šīs pieejamās sistēmas vienmēr darbojas, lai brīdinātu Jūs par iespējamo apdraudējumu, novērstu sadursmes vai, kad nav iespēju izvairīties, samazinātu sadursmju trieciena smagumu, varat justies pārliecināti un maksimāli izbaudīt braucienu. Šis ir vēl viens piemērs, kā, balstoties uz “Jinba Ittai” filozofiju, radām automašīnas un vadītāja vienotības izjūtu.

Drošība ikvienā situācijā
2018 Mazda3 Emotional AWD

I-ACTIV AWD®

Prognozējošā i-ACTIV AWD® sistēma nodrošina vilci un pārliecību uz jebkādas ceļa virsmas jebkādos laika apstākļos. Ierīkojot šo sistēmu, informācija, kas tiek iegūta no vairākiem uztveres punktiem, par apstākļiem uz ceļa un vadītāja darbībām tiek izmantota, lai paredzētu, vai ir nepieciešama visu riteņu piedziņa, un attiecīgi noregulētu jaudas padevi.

2018 Mazda3 Emotional AWD

SMAGUMA SPĒKA VEKTORĒŠANAS KONTROLES SISTĒMA SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS

Mazda mērķis vienmēr ir sniegt labāku braukšanas pieredzi. Šajā nolūkā esam izstrādājuši smaguma spēka vektorēšanas kontroles sistēmu SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS, lai nodrošinātu plūdenāku un mazāk nogurdinošu braucienu.
Tas ļauj gūt augstākā līmeņa braukšanas pieredzi, radot pārliecību un pacilātību.

I-ACTIVSENSE® tehnoloģijas

Iesakām mūsu jaunākos rakstus par auto drošības tehnoloģijām:

VAIRĀK PAR MAZDA