MAZDA AUTO SERVISS

Uzticiet savu automašīnu mūsu profesionāļiem un izbaudiet neaizmirstamus ceļojumu piedzīvojumus ar savu Mazda ilgu laiku.

Aicinām veikt rezerves daļu pasūtījumu un uzdot jautājumus, rakstot uz mūsu e-pastu detalas.skanstes@inchcape.lv vai Whatsapp, norādot automašīnas šasijas numuru.

Pieteikties servisamMazda auto serviss un atuto diagnostika

JŪSU MAZDA AUTOMAŠĪNAS APKOPE

Kad nepieciešams Jūsu automašīnu uzturēt vislabākajā stāvoklī, tikai autorizētais Mazda servisa centrs var nodrošināt garantiju un kvalitāti, kāda Jums ir nepieciešama. Jūsu Mazda pārstāvja servisa komanda ir izgājusi rūpnīcas nodrošinātas apmācības, lai sniegtu Jums izcilu apkalpošanu un parūpētos par vislabāko Jūsu automašīnas veiktspēju. Mazda pārstāvji izmanto oriģinālās Mazda auto rezerves daļas, lai Jūsu automašīnai tiktu sniegta vislabākā iespējamā apkope.

Distances autoserviss 

Mazda komanda, izrunājot aktuālo vīrusa pandēmijas tēmu, ir nolēmusi piedāvāt jaunu pakalpojumu
"DISTANCES SERVISS" – automašīnas nogādāšana servisā un aizvešana atpakaļ pie klienta, ievērojot augstākās higiēnas un sanitārās prasības.

1. Lūdzu, zvaniet mums pa tālruni 67303020 vai rakstiet mums booking@inchcape.lv

2. Pastāstiet mums kādi remontdarbi nepieciešami Jūsu auto.

3. Nosauciet adresi un laiku, kad varam ierasties.

4. Mēs sagatavosim un nosūtīsim veicamo darbu tāmi un priekšapmaksas rēķinu apmaksai uz Jūsu e-pastu

5. Saņemot apmaksu, braucam Rīgas robežās pēc Jūsu auto norunātajā laikā, ievērojot augstākās higiēnas un sanitārās prasības (25 km rādiusā no Skanstes ielas 4A, pakalpojuma cena 20 EUR, tai skaitā PVN 21%).

6. Ja tiek atklāti papildus darbi, mēs sastādām piedāvājumu un nosūtam priekšapmaksas rēķinu, pēc apmaksas veicam papildus saskaņotos darbus.

7. Ar pilnīgu auto aizskarto virsmu dezinfekciju pēc remontdarbu veikšanas atgriezīsim Jūsu auto noteiktajā adresē kopā ar visiem dokumentiem.

Lai iegūtu vairāk informācijas, zvaniet!