SAZINĀTIES AR MUMS

Cienījamie klienti!

Lai nodrošinātu darbinieku, partneru un klientu drošību, mēs esam veikuši papildus drošības pasākumus, lai pārliecinātos, ka mūsu salons ir tīrs un drošs jūsu apmeklējumam. Reģistrējieties, un mēs jums nosūtīsim piedāvājumu pa e-pastu vai atbildēsim uz visiem interesējošajiem jautājumiem.

Mazda autosalons pielāgojas situācijai un piedāvā attālinātu jaunu auto iegādi

Visu iegādes procesu, sākot ar automašīnas apskatīšanu un beidzot ar tās piegādāšanu uz mājām, juridiskām personām būs iespējams veikt pilnībā attālināti caur e-pasta un/vai telefonisku saziņu ar autosalona tirdzniecības konsultantu.

Fiziskām personām uz autosalonu būs nepieciešams atbraukt tikai vienu reizi parakstīt līgumu, ievērojot stingrus piesardzības un higiēnas pasākumus. Tāpat ir iespēja veikt attālinātu līzinga noformēšanu.

1. Sazinieties ar mums, norādot konkrēto modeli par kuru interesējaties
2. Papildus norādiet vai vēlaties saņemt LIVE videozvanu no mūsu pārdevējiem tiešsaistē, vai arī piedāvājumu ar automašīnas bildēm un video uz Jūsu e-pastu
3. Mēs sagatavotus līgumus un rēķinus nosūtīsim uz Jūsu e-pastu vai ar kurjera palīdzību (ja nav e-paraksts, kurjera pakalpojumi bezmaksas)
4. Mēs sniegsim attālinātu līzinga pieteikuma aizpildīšanu un izskatīšanu, piemeklējot Jums ērtāko veidu
5. Saņemot apmaksu, mēs reģistrēsim Jūsu jauno auto
6. Automašīnu varēsiet saņemt bez kontakta ar personālu autosalonā, vai par papildus samaksu nogādāsim uz Jūsu adresi.

Drošākais un vieglākais ceļš uz jaunu auto!

Sazināties ar pārstāvi

Sazināties ar pārstāvi