MAZDA GARANTIJA

  • Ikvienai jaunajai Mazda automašīnai tiek piemērota ierobežota 3 gadu/100 000 km garantija, ja gadījumā pirmo gadu laikā būtu nepieciešams veikt remontu. Detalizētu informāciju varat atrast savā informatīvajā garantijas brošūrā. Esiet drošs, ka sniegsim Jums palīdzību, ja tā būs nepieciešama.

  • Mazda krāsojuma garantija un virsmas korozijas garantija ir spēkā 3 gadus neatkarīgi no nobraukuma. Jebkādi krāsojuma defekti, kas radušies ražošanas procesā, šo 3 gadu laikā tiks novērsti autorizētā Mazda virsbūves remontdarbu servisā.

  • Antiperforācijas garantija ir spēkā 12 gadus neatkarīgi no nobraukuma, un tā tiek piemērota attiecībā uz virsbūves metāla paneļu perforāciju, kas radusies korozijas ietekmē.

  • Mazda automašīna ir radīta kustībā esošai personai. Iegādājoties jaunu Mazda automašīnu, Jums automātiski tiks piemērota Mazda Europe Service palīdzība ceļā. Pakalpojums ir spēkā vienu gadu no reģistrācijas, un tas tiek atkārtoti aktivizēts, kad veicat plānoto tehnisko apkopi, līdz automašīna kļūst 10 gadus veca, skaitot no reģistrācijas.

  • Mazda uzsver, ka visiem oriģinālajiem Mazda aksesuāriem, ja tos ir uzstādījis Mazda pārstāvis pirms automašīnas sākotnējās piegādes tirdzniecībai vai tās laikā, tiek piemērota tā pati ierobežotā garantija, kas jaunām automašīnām. Detalizētu informāciju varat atrast savā informatīvajā garantijas brošūrā.