SUV – AUTOMOBILIS AKTĪVĀM ĢIMENĒM

2024. GADA MAZDA CX-5

IZSTRĀDĀTS VISIEM DZĪVES CEĻIEM

Lai arī kurp dzīve Jūs vestu, Mazda CX-5 SUV sniedz jaudīgu braukšanas dinamiku, kas apvienojumā ar jauno Mazda M Hybrid tehnoloģiju garantē lielisku degvielas ekonomiju. Šis SUV ir radīts aktīvām ģimenēm un ļauj baudīt patīkamu braukšanu un progresīvas drošības tehnoloģijas. Tā satriecošais Rhodium White krāsas virsbūves dizains neatstāj vienaldzīgus.

RADĪTS, LAI PILNĪBĀ ATBILSTU JŪSU DZĪVESVEIDAM

Pateicoties dažādajām komplektācijas klasēm, Mazda CX-5 iespējams nokomplektēt dažādos variantos, lai tas atbilstu jebkura tipa autovadītājiem un viņu ģimenēm.

Signature

TAKUMI: STILA ATSPOGUĻOJUMS

Izsmalcinātā un elegantā virsbūve paceļ KODO dizainu nākamajā līmenī, liekot Mazda CX-5 Takumi izcelties jebkuros apstākļos. Greznais un uz cilvēku orientētais salons ir vieta, kur nomierināt prātu, kamēr salona plašums un izmērs ir tieši tas, kas nepieciešams piedzīvojumiem ģimenes lokā.

2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C31 EXT Sport Min

HOMURA: DINAMISKS SNIEGUMS, PATĪKAMA BRAUKŠANA

Ideāls sabiedrotais tiem, kuri dzīvo savām kaislībām. Mazda CX-5 Homura garantē sportisku, vēl iespaidīgāku izskatu. Pateicoties Gloss Black stila virsbūves elementiem, kas lieliski saskan ar sānskata spoguļiem, virsbūves apdares elementiem, 19 collu Black stila vieglmetāla diskiem, Homura aura ir patiesi sportiska un izsmalcināta.

Newgroundii

NEWGROUND: PIEDZĪVOJUMS VISIEM PASAŽIERIEM

Kopā ar Mazda CX-5 Newground garie braucieni tagad var kļūt par Jūsu līksmākajiem ceļojumiem. Unikāls japāņu dizains, plašs salons un viegli lietojams bagāžas nodalījums – lai arī kurp vestu ceļš, it viss iedvesmo piedzīvojumu meklētāju sēsties pie stūres un izbaudīt dinamisko sniegumu un izcilās vadāmības spējas.

2023 CX 5 Soul Red Crystal

MAZDA M HYBRID TEHNOLOĢIJA

Mazda M Hybrid tehnoloģija izmanto nelielu ģeneratoru, lai pārtvertu enerģiju, kas ierasti tiek zaudēta bremzējot. Šī enerģija tiek atkārtoti izmantota, lai, darbinot automobiļa elektriskās sistēmas un optimizējot Jūsu braukšanu, palīdzētu dzinējam nodrošināt lielisku degvielas ekonomiju.

Skyactive 1

Skyactiv tehnoloģija pārkāpj vispārpieņemtās robežas

Mazda CX-5 SKYACTIV-BODY un SKYACTIV-CHASSIS virsbūve un šasija nodrošina pilnīgu kontroli pār automobili. Automobilis precīzi reaģē uz to, kā autovadītājs uzņem ātrumu, stūrē un bremzē. Ieviesta arī smaguma spēka vektorēšanas kontroles sistēma G-Vectoring Control (GVC), kas padara automobili tik ērtu, izsmalcinātu un atsaucīgu kā vēl nekad.

Camov

Pilnpiedziņas auto ar smaguma spēka vektorēšanas kontroles sistēmu

Mazda viedā pilnpiedziņas sistēma palielina degvielas ekonomiju un novērš slīdēšanu, īstajā laikā pavēršot labo griezes momentu pareizajā vietā. Jaunā smaguma spēka vektorēšanas kontroles sistēma G-Vectoring Control Plus uzlabo atsaucību un stabilitāti atbilstoši autovadītāja vēlmei pēc uzlabotas saķeres pagriezienos.

NOSŪTIET CENU LAPU UN BROŠŪRU UZ JŪSU E-PASTU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda CX-5

Iepirkšanās rīki

Attēlos redzamie modeļi dažos aspektos var atšķirties no mūsu tirgū pieejamajiem modeļiem. Attēlos redzamās krāsas un dažas salona detaļas var atšķirties no salonā esošajiem automobiļiem.