RADĪTS, DOMĀJOT PAR JUMS

ĪSTS ĢIMENES SUV 2022. GADA MAZDA CX-5

GATAVS DOTIES TUR, KUR VĒLATIES DOTIES JŪS

Krosovera salons un virsbūve izstaro patiesu skaistumu un, nodrošinot izcilu braukšanas dinamiku, tajā pietiek vietas visai ģimenei. Neatkarīgi no tā, kurp Jūsu dzīvesveids Jūs vestu, Mazda CX-5 tam ir gatavs. Modelis tagad pieejams trīs īpašos izlaidumos ar individuālām salona un virsbūves dizaina iezīmēm, lai pilnībā atbilstu Jūsu dzīvesveidam. 

TRĪS JAUNAS MODEĻA KATEGORIJAS

RADĪTS, LAI PILNĪBĀ ATBILSTU JŪSU DZĪVESVEIDAM

Pateicoties dažādajām komplektācijas klasēm, Mazda CX-5 iespējams nokomplektēt dažādos variantos, lai tas atbilstu jebkura tipa autovadītājiem un viņu ģimenēm.

Signature

SIGNATURE: STILA ATSPOGUĻOJUMS

Izsmalcinātā un elegantā virsbūve paceļ KODO dizainu nākamajā līmenī, liekot 2022. gada Mazda CX-5 Signature izcelties jebkuros apstākļos. Greznais un uz cilvēku orientētais salons ir vieta, kur nomierināt prātu, kamēr salona plašums un izmērs ir tieši tas, kas nepieciešams piedzīvojumiem ģimenes lokā.

2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C31 EXT Sport Min

BLACKOUT EDITION & BLACKOUT PLUS: DINAMISKS SNIEGUMS, PATĪKAMA BRAUKŠANA

Ideāls sabiedrotais tiem, kuri dzīvo savām kaislībām. Mazda CX-5 Blackout Edition garantē sportisku, vēl iespaidīgāku izskatu. Pateicoties Gloss Black stila virsbūves elementiem, kas lieliski saskan ar sānskata spoguļiem, virsbūves apdares elementiem, 19 collu Black stila vieglmetāla diskiem, Blackout Edition aura ir patiesi sportiska un izsmalcināta.

Newgroundii

NEWGROUND: PIEDZĪVOJUMS VISIEM PASAŽIERIEM

Mazda CX-5 Newground ir raupjāka virsbūves dizaina piemērs. Tas ir aprīkots ar Satin Black stila virsbūves apdares elementiem un papildu Silver stila sānu akcentiem, kā arī ietver Silver stila automobiļa apakšējās aizsargplāksnes priekšējās un aizmugurējās daļas apdari, kas piešķir automobiļa virsbūvei spēcīgas, universālas iezīmes. Brīvdabas piedzīvojumi tagad būs vēl stilīgāki.

VISS, KAS JUMS JĀZINA PAR MAZDA CX-5

Atklājiet vairāk par Mazda CX-5. Piedzīvojiet šo automobili pilnībā, dodoties testa braucienā, vai izpētiet mūsu sagatavotās brošūras.

2021 CX 5 Trunk

Vieta izaugsmei – liels vilkšanas spēks

Mazda CX-5 piesaista ar augsta līmeņa komfortu, drošību un veikstpēju. Tas ietver līdz 541 litriem palielināto bagāžas nodalījuma ietilpību. Kad pārvadājat tikai kravu, nolieciet sēdekļus, lai iegūtu maksimālo tilpumu – 1303 litrus. CX-5 modeļa iespaidīgais jaudīgums ļauj bez problēmām vilkt līdz pat 2000 kg. Jūs patiešām varat paņemt līdzi visu.

Skyactive 1

Skyactiv tehnoloģija pārkāpj vispārpieņemtās robežas

Mazda CX-5 SKYACTIV-BODY un SKYACTIV-CHASSIS virsbūve un šasija nodrošina pilnīgu kontroli pār automobili. Automobilis precīzi reaģē uz to, kā autovadītājs uzņem ātrumu, stūrē un bremzē. Ieviesta arī smaguma spēka vektorēšanas kontroles sistēma G-Vectoring Control (GVC), kas padara automobili tik ērtu, izsmalcinātu un atsaucīgu kā vēl nekad.

Camov

Pilnpiedziņas auto ar smaguma spēka vektorēšanas kontroles sistēmu

Mazda viedā pilnpiedziņas sistēma palielina degvielas ekonomiju un novērš slīdēšanu, īstajā laikā pavēršot labo griezes momentu pareizajā vietā. Jaunā smaguma spēka vektorēšanas kontroles sistēma G-Vectoring Control Plus uzlabo atsaucību un stabilitāti atbilstoši autovadītāja vēlmei pēc uzlabotas saķeres pagriezienos.

NOSŪTIET CENU LAPU UN BROŠŪRU UZ JŪSU E-PASTU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda CX-5

Iepirkšanās rīki