Komforts kā mājās – uz riteņiem

Mazda CX-5 izcils apvidus auto pilsētai

Ģimenes krosovers Mazda CX-5
MAZDA JAUNU IESPĒJU LAIKS AR FANTASTISKU IEGUVUMU LĪDZ PAT 5 200 EUR
Mazda Cx 5 Blackout Hero Min Min

Jaunums! Mazda CX-5 Blackout edition

Blackout edition komplektācijas galvenās iezīmes : 19 collu Black stila vieglmetāla diski ; Melni daļējas mākslīgās ādas sēdekļi ar sarkanām šuvēm un melniem zamša ielaidumiem; Viedā bezatslēgas iekļūšana ; 10 skaļruņu BOSE© Premium klases skaņas sistēma ; Adaptīvie LED priekšējie lukturi.

Uzlabotas ērtības un drošība

Vēl aizraujošāks brauciens visai ģimenei

Jaunajā Mazda CX-5 modelī apvienojas viss jaunākais – atsaucīga braukšanas inženierija ar izsmalcinātu salona dizainu un digitālo savienojamību. Šis modelis sniedz uzlabotu braukšanas pieredzi ar iespēju to padarīt aizraujošu tieši tad, kad vēlaties, nepārtraukti nodrošinot lielāku komfortu un drošību.

2019 CX 5 EU(LHD) C31 Png Min

Vieta izaugsmei – liels vilkšanas spēks

Mazda CX-5 piesaista ar augsta līmeņa komfortu, drošību un veikstpēju. Tas ietver līdz 506 litriem palielināto bagāžas nodalījuma ietilpību. Kad pārvadājat tikai kravu, nolieciet sēdekļus, lai iegūtu maksimālo tilpumu – 1620 litrus. CX-5 modeļa iespaidīgais jaudīgums ļauj bez problēmām vilkt līdz pat 2000 kg. Jūs patiešām varat paņemt līdzi visu.

PLATFORM HERO Rgb Final R3 Png Min

Skyactiv tehnoloģija pārkāpj vispārpieņemtās robežas

Mazda CX-5 SKYACTIV-BODY un SKYACTIV-CHASSIS virsbūve un šasija nodrošina pilnīgu kontroli pār automobili. Automobilis precīzi reaģē uz to, kā autovadītājs uzņem ātrumu, stūrē un bremzē. Ieviesta arī smaguma spēka vektorēšanas kontroles sistēma G-Vectoring Control (GVC), kas padara automobili tik ērtu, izsmalcinātu un atsaucīgāku kā vēl nekad.

CX 5 AWD Street

Pilnpiedziņa auto ar smaguma spēka vektorēšanas kontroles sistēma G-Vectoring Control Plus

Mazda viedā pilnpiedziņas sistēma palielina degvielas ekonomiju un novērš slīdēšanu, īstajā laikā pavēršot labo griezes momentu pareizajā vietā. Jaunā smaguma spēka vektorēšanas kontroles sistēma G-Vectoring Control Plus uzlabo atsaucību un stabilitāti atbilstoši autovadītāja vēlmei pēc uzlabotas saķeres pagriezienos. Kādi vēl jaunumi sagaida 2020. gada modelī? Bezceļa režīms!

KOMFORTS VISAI ĢIMENEI

Jaunā dizaina salonu raksturo tā pati izsmalcinātā izturība, kas piemīt virsbūvei, un tajā ir veikti ievērojami komforta, kvalitātes, dizaina un funkcionalitātes uzlabojumi. CX-5 modelis sniedz premium klases sajūtu, kļūstot par nopietnu konkurentu labākajiem automobiļiem savā klasē.

Izvēlieties savu komplektāciju!

Mazda CX-5 modeli ar premium klases KODO: Kustības dvēseles dizainu ir īpaši patīkami vadīt. Turklāt automobilī ērti jutīsies gan autovadītājs, gan pasažieri. Modernais ģimenes krosovers ar uzlaboto dinamiku ir veidots tā, lai braukšana ar to būtu īsta bauda, turklāt tas sniedz spēcīgu Jinba Ittai sajūtu – automobiļa un autovadītāja saskaņu. Mūsu lapā sadaļā “Aprīkojuma limeņi” izvēlēties kādu no daudzajām iespējām, lai individualizētu savu 2020. gada Mazda CX-5 modeli.

CX 5 Family

VIENS NO LABĀKAJIEM VIDĒJA IZMĒRA ĢIMENES KROSOVERIEM PIEEJAMS JAU TAGAD

Radot Mazda CX-5 modeli, mums ir izdevies pilnveidot braukšanas pieredzi dizaina, tehnoloģiju un vadāmības ziņā. Par to liecina saņemtās balvas. Bet mēs neapstāsimies. Turpināsim attīstīt, uzlabot un padarīt savus automobiļus vēl izsmalcinātākus, lai braucieni ar tiem būtu neaizmirstami.

CX 5 Lifestyle Skis Min

IERAUGIET NO RĪTA UZSNIGUŠO SNIEGU

Iztēlojieties sajūtu, ko agrā rīta stundā sniedz brauciens kalnā, liekot justies dzīvam un uzmundrinātam. Tā jutīsieties savā Mazda CX-5modelī, kas aprīkots ar i-ACTIV pilnpiedziņas sistēmu. Braukšana ir īsta bauda neatkarīgi no laika vai ceļa apstākļiem.

2019 CX 5 US(LHD) C33 Png Min

Izmēģiniet un pārliecinieties paši

Sēdieties pie jaunā CX-5 stūres, lai piedzīvotu pavisam jauna līmeņa komfortu un izklaides iespējas, ko nodrošina daudzie automobiļa salona uzlabojumi un pilnveidotā braukšanas dinamika. Būdams tik precīzs un aizraujoši vadāms kā nekad iepriekš, Mazda CX-5 modelis nostiprina savu reputāciju kā vispatīkamāk vadāmais krosovera segmenta automobilis.

NOSŪTIET CENU LAPU UN BROŠŪRU UZ JŪSU E-PASTU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda CX-5

PERSONALIZĒT SAVU MAZDA

Iepirkšanās rīki