Mazda Latvija

MAZDA CX-5 galvenās iezīmes

Mazda CX-5 smaguma spēka vektorēšanas kontroles sistēma ir radīta, lai nodrošinātu plūdenāku un mazāk nogurdinošu braucienu. Pat vismazākajai detaļai ir nozīme, ja tā spēj sniegt labāku braukšanas pieredzi.

dizains
Tehnoloģijas
2019 Mazda Cx 5 Bose Sound System Centerpoint Audiopilot

Izcila skaņa

Esam uzkonstruējuši apbrīnojami klusu salonu, lai Jūs dzirdētu tieši to, ko vēlaties dzirdēt. Mazda inženieri skaņu slāpēšanai izmanto tādus unikālus līdzekļus kā skaņu izolējošs stikls un šuvju izolācija, ievērojami izolējot Jūs no nevēlamajiem ceļa trokšņiem. Sarunas ir saprotamākas. Dzinēja troksnis un vibrācijas ir mazāk izteiktas. Jūsu brauciens ir vēl nomierinošāks neatkarīgi no tā, ko darāt – baudāt mieru un klusumu, ko sniedz braukšana vienatnē, sarunājaties ar pasažieriem vai baudāt īpaši dzidro skaņu, ko atskaņo pieejamā BOSE® 10 skaļruņu audio sistēma ar CENTERPOINT® 2 un AUDIOPILOT® 2 tehnoloģijām.

Veikstpēja
Drošība
2017 CX 5 SOM All New CX 5 Facebook Interior Still 899266054634042771 899266054634042771

DROŠĀKS MARŠRUTS – MAZĀKS AVĀRIJU RISKS

Ikvienā Mazda modelī ir iestrādāta pārliecinātība, ko sniedz dažādas izsmalcinātas drošības tehnoloģijas – inovācijas un fiksēšanas ierīces, kas palīdz autovadītājiem atpazīt iespējamo apdraudējumu un labāk izvairīties no sadursmēm vai samazināt trieciena smagumu, kā rezultātā Jūs varat koncentrēties uz būtiskāko – priekšā esošo ceļu.

LEJUPLĀDĒT BROŠURU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda CX-5