Mazda CX-5 SUV automašīnas galvenās iezīmes

Newgroundii

Meklējiet jaunus piedzīvojumus vēl neizpētītos ceļos

Pārbaudiet, uz ko spējīgs Jūsu krosovers, – viedā pilnpiedziņas sistēma uzrauga apstākļus ar 27 sensoriem, apkopojot tādu informāciju kā autovadītāja darbības, āra temperatūru, vējstikla tīrītāju aktivizēšanu, ceļa slīpumu, stūrēšanas leņķi un akseleratora pedāļa lietošanu un nekavējoties nosakot, kādai jābūt spēka sadalei starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem.

2021 CX 5 Trunk

Vieta izaugsmei – liels vilkšanas spēks

Mazda CX-5 piesaista ar augsta līmeņa komfortu, drošību un veikstpēju. Tas ietver līdz 541 litriem palielināto bagāžas nodalījuma ietilpību. Kad pārvadājat tikai kravu, nolieciet sēdekļus, lai iegūtu maksimālo tilpumu – 1303 litrus. CX-5 modeļa iespaidīgais jaudīgums ļauj bez problēmām vilkt līdz pat 2000 kg. Jūs patiešām varat paņemt līdzi visu.

Jaunās CX-5 iezīmes
dizains
Tehnoloģijas
Mazda CX-5 bose

Izcila skaņa

Esam uzkonstruējuši apbrīnojami klusu salonu, lai Jūs dzirdētu tieši to, ko vēlaties dzirdēt. Mazda inženieri skaņu slāpēšanai izmanto tādus unikālus līdzekļus kā skaņu izolējošs stikls un šuvju izolācija, ievērojami izolējot Jūs no nevēlamajiem ceļa trokšņiem. Sarunas ir saprotamākas. Dzinēja troksnis un vibrācijas ir mazāk izteiktas. Jūsu brauciens ir vēl nomierinošāks neatkarīgi no tā, ko darāt – baudāt mieru un klusumu, ko sniedz braukšana vienatnē, sarunājaties ar pasažieriem vai baudāt īpaši dzidro skaņu, ko atskaņo pieejamā BOSE® 10 skaļruņu audio sistēma ar CENTERPOINT® 2 un AUDIOPILOT® 2 tehnoloģijām.

Veikstpēja
Drošība

VISS, KAS JUMS JĀZINA PAR MAZDA CX-5

Atklājiet vairāk par Mazda CX-5. Piedzīvojiet šo automobili pilnībā, dodoties testa braucienā, vai izpētiet mūsu sagatavotās brošūras.

Kā izskatās Jūsu jaunais automobilis? Izmēģiniet izveidot dažādus komplektācijas variantus

Ar jaunā Mazda CX-5 automobiļa konfiguratoru Jūs varat izpētīt daudzveidīgās iespējas, ko piedāvā šis ietilpīgais automobilis. Varat izvēlēties gan krāsas, gan faktūras, gan arī dažādas smalkas detaļas, kas individualizē automobili, balstoties uz Jūsu personīgajām un ģimenes vajadzībām.

Iepirkšanās rīki