Mazda CX-5 SUV automašīnas galvenās iezīmes

CX 5 Off Road

Meklējiet jaunus piedzīvojumus vēl neizpētītos ceļos

Pārbaudiet, uz ko spējīgs Jūsu krosovers, – viedā pilnpiedziņas sistēma uzrauga apstākļus ar 27 sensoriem, apkopojot tādu informāciju kā autovadītāja darbības, āra temperatūru, vējstikla tīrītāju aktivizēšanu, ceļa slīpumu, stūrēšanas leņķi un akseleratora pedāļa lietošanu un nekavējoties nosakot, kādai jābūt spēka sadalei starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem.

dizains
Tehnoloģijas
Mazda CX-5 bose

Izcila skaņa

Esam uzkonstruējuši apbrīnojami klusu salonu, lai Jūs dzirdētu tieši to, ko vēlaties dzirdēt. Mazda inženieri skaņu slāpēšanai izmanto tādus unikālus līdzekļus kā skaņu izolējošs stikls un šuvju izolācija, ievērojami izolējot Jūs no nevēlamajiem ceļa trokšņiem. Sarunas ir saprotamākas. Dzinēja troksnis un vibrācijas ir mazāk izteiktas. Jūsu brauciens ir vēl nomierinošāks neatkarīgi no tā, ko darāt – baudāt mieru un klusumu, ko sniedz braukšana vienatnē, sarunājaties ar pasažieriem vai baudāt īpaši dzidro skaņu, ko atskaņo pieejamā BOSE® 10 skaļruņu audio sistēma ar CENTERPOINT® 2 un AUDIOPILOT® 2 tehnoloģijām.

Veikstpēja
Drošība

Kā izskatās Jūsu jaunais automobilis? Izmēģiniet izveidot dažādus komplektācijas variantus

Ar jaunā Mazda CX-5 automobiļa konfiguratoru Jūs varat izpētīt daudzveidīgās iespējas, ko piedāvā šis ietilpīgais automobilis. Varat izvēlēties gan krāsas, gan faktūras, gan arī dažādas smalkas detaļas, kas individualizē automobili, balstoties uz Jūsu personīgajām un ģimenes vajadzībām.

2019 CX 5 US(LHD) C33 Png Min

Izmēģiniet un pārliecinieties paši

Sēdieties pie jaunā CX-5 stūres, lai piedzīvotu pavisam jauna līmeņa komfortu un izklaides iespējas, ko nodrošina daudzie automobiļa salona uzlabojumi un pilnveidotā braukšanas dinamika. Būdams tik precīzs un aizraujoši vadāms kā nekad iepriekš, Mazda CX-5 modelis nostiprina savu reputāciju kā vispatīkamāk vadāmais krosovera segmenta automobilis.

Iepirkšanās rīki