IEPAZĪSTIET MŪSU IETILPĪGĀKO SUV

JAUNAIS MAZDA CX-80

Neizsmeļamu iespēju pilnai dzīvei

Jaunais modelis Mazda CX-80 ir elpu aizraujošs japāņu meistarības paraugs. Šajā elegantajā SUV ar trīs sēdekļu rindām iespējams ierīkot pat līdz septiņām sēdvietām. Tas ir plašs un manevrētspējīgs. Ikviens elements ir rūpīgi pārdomāts. Japānā telpa tiek vērtēta kā audekls. Kā telpa, ko varat piepildīt ar smiekliem, ar laiku ģimenes lokā un piedzīvojumiem.

Universāls sabiedrotais visiem Jūsu piedzīvojumiem
2024 CX 80 Cargospace 1200X600

Universāls bagāžas nodalījums plašākām iespējām

Gatavojaties tālam ceļojumam? Nolokot trešās rindas sēdekļus, automobilī joprojām itin ērti iespējams ietilpināt 5 pasažierus un viņu bagāžu. Pilnībā nolokot otrās un trešās rindas sēdekļus, bagāžas nodalījuma ietilpība palielinās līdz iespaidīgam 1971 litram (ieskaitot mantu uzglabāšanas vietu zem kājām).

2024 CX 80 Cargospace 1200X600
2024 CX 80 Artisanred Towing 1200X600

Jaudīgs vilkšanas spēks

Visiem dzīves piedzīvojumiem pielāgotais, pilnībā jaunais Mazda CX-80 ir pietiekami jaudīgs, lai uz Jūsu nākamo galamērķi aizvilktu kuteri vai treileri – tā vilktspēja ir pat 2500 kg. Ja vēlaties, automobili iespējams aprīkot arī ar viegli izmantojamo daļēji elektrisko vilkšanas iekārtu, kas, ja to neizmantojat, pat nav redzama.

2024 CX 80 Artisanred Towing 1200X600
Salons – smalki izstrādātas detaļas
CX 80 Venttoseat Premiummodern Whitenappaleatheri

Augstas kvalitātes materiāli nepārspējamai greznībai

Iedvesmojoties no japāņu Kaicho filozofijas, kas fokusējas uz telpas dekorēšanu, mūsu dizaineri meistarīgi sakombinēja tādus augstākās klases materiālus kā dabīga kļavas koksne, napas āda un hromēti apdares elementi, lai radītu greznību un komfortu izstarojošu salona dizainu.

Virsbūves akcenti – izteiksmīgas elegances skaistums
CX 80 Front Headlamp Artisanred 1000X550

Ekskluzīva dizaina LED priekšējie lukturi

Izteiksmīgo priekšējo režģi ar ikonisko hromēto apmali izceļ noapaļotās formas LED priekšējie lukturi, kas aprīkoti ar elegantiem un skatienus piesaistošiem izgaismotiem akcentiem.

2023 CX 80 Meltingcopper INT Premiumsports Blacknappaleather INLINE6 1000X600

Iespaidīga braukšanas dinamika un tās radītais saviļņojums

Ikviens jaunā Mazda CX-80 aspekts tika radīts, lai Jūs varētu baudīt vēl spēcīgāku Mazda Jinba Ittai – automobiļa un vadītāja ideālās harmonijas – sajūtu. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka esam radījuši SUV, kas nodrošina izcilu braukšanas dinamiku un manevrētspēju, kā arī ļauj baudīt vienotības sajūtu ar automobili jeb Jinba Ittai, ko cenšamies sasniegt, izstrādājot visus savus automobiļus.

2023 CX 80 Meltingcopper INT Premiumsports Blacknappaleather INLINE6 1000X600
2023 CX 80 Artisanred PHEV

Divi ļoti efektīvi spēka piedziņas bloku varianti

Varat izvēlēties kādu no diviem ļoti efektīviem spēka piedziņas bloku variantiem – uzlādējamā hibrīda spēka piedziņas bloku, kas nodrošina līdz 60 km nobraucamo attālumu, vai 3,3 l darba tilpuma dīzeļa dzinēju, kas izdala niecīgu NOx un CO2 daudzumu.

2023 CX 80 Artisanred PHEV
PHEV
 • Izbaudiet dinamisku efektivitātes un snieguma līdzsvaru ar Mazda CX-80 uzlādējamo hibrīda versiju, kurā iebūvēts 2,5 l darba tilpuma benzīna dzinējs, elektriskais dzinējs un lielas ietilpības akumulators.

 • Uzlādējamā hibrīda modeļa versijā būs pieejams pilnībā elektriskais režīms, ko varēsit aktivizēt ar vienu pogas spiedienu un kas ļaus veikt lielāko ikdienas braucienu daļu.

  Automobilī iebūvētais benzīna dzinējs un ar akumulatoru darbināms elektriskais dzinējs nodrošinās maksimālu elastību – bez bailēm par akumulatora izlādēšanos pusceļā.


  Elektriskajā režīmā ar automobili varēsit nobraukt pat līdz 60 km lielu attālumu. Akumulatoram izlādējoties, varēsit pieslēgt automobili uzlādes stacijai vai arī turpināt braucienu, izmantojot benzīna dzinēja jaudu.


  Akumulatoru iespējams uzlādēt nakts laikā mājās vai arī maiņstrāvas (AC) uzlādes stacijās. Atkarībā no mājās esošā tīkla savienojuma vai mājas uzlādes stacijas veida varēsit izvēlēties piemērotāko no visām uzlādes iespējām.

e-SKYACTIV D dīzeļa dzinējs
 • Vienrindas sešu cilindru dzinējs ģenerē augstu griezes momentu pie jebkādiem dzinēja apgriezieniem, nodrošinot vienmērīgu jaudas sadalījumu.

  Pielāgojot vairākas dzinēja optimizācijas tehnoloģijas, tostarp sistēmu Mazda M Hybrid, ir izdevies vēl vairāk samazināt NOx un CO2 izmešu daudzumu.

 • Lielāka 3,3 l darba tilpuma e-SKYACTIV D dīzeļa dzinējs izceļas ar optimālu jaudu un degvielas ekonomiju. Iespaidīgi jaudīgais dzinējs ir vienmērīgi un nemanāmi saskaņots ar 8 ātrumu automātisko pārnesumkārbu, nodrošinot vēl raitāku paātrinājumu un vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par jauno MAZDA CX-80 un tā funkcijām?

Aizpildiet zemāk esošo formu, un mēs jūs informēsim par jaunākajām ziņām.