ATVĒRTS, IETILPĪGS UN ĒRTS

MAZDA MX-30 SALONS

ATVĒRTĪBA

Salons, kas iedvesmo būt kopā. Atvērtā tipa salons pasažieriem rada vienotības sajūtu, un jaunākā Mazda Connect sistēma visiem nodrošina vieglu piekļuvi savienotajām ierīcēm, izmantojot viedtālruņus. Savukārt meistarīgi izveidotais automobilis un tā pārdomātā materiālu izvēle rada modernu un ērtu atmosfēru.

STILĪGAS UN PĀRDOMĀTAS SALONA APDARES OPCIJAS

Izvēlieties no divām Mazda MX-30 Premium klases salona apdares opcijām. Modern Confidence stila salonam piemīt izteiksmīgs un mūsdienīgs izskats, ko papildina balta mākslīgā āda, audums dažādos toņos un korķis. Savukārt Industrial White stila salonā saskaņota brūna mākslīgā āda ar zilas krāsas audumu un tumšākas nokrāsas korķi.

MAZDA MX 30 Interior European Specification 3

ĪSTENS KOMFORTS KOPĪGAM BRAUKŠANAS PRIEKAM

Priekšējie sēdekļi ir ne vien ļoti ērti, bet arī nodrošina saikni starp pasažieri un autovadītāju. Atbrīvotā vieta zem paceltās konsoles tikai pastiprina šo vienotības sajūtu. Arī nedaudz ieliektie aizmugurējie sēdekļi ir ļoti ērti.

MŪSDIENĪGS DIZAINS APVIENOJUMĀ AR FUNKCIONALITĀTI

PACELTĀ VADĪBAS KONSOLE

Mūsdienīgā paceltā konsole piedāvā daudzas ērti izmantojamas funkcijas. Konsole ne vien skaisti izskatās, bet zem tās ir arī papildu uzglabāšanas vieta un integrēta kontaktligzda. Pateicoties mūsu uz cilvēku orientētajai pieejai, konsole ļauj vadītājam nenovērst skatienu no ceļa. Turklāt tās atvērtais, “gaisīgais” un lietotājiem draudzīgais dizains sniedz komfortu.

MAZDA MX-30 IZMANTOTĀS TEHNOLOĢIJAS

Tehnoloģiju sadaļā varat uzzināt vairāk par “īstā izmēra” pieeju un kā mēs to pielietojām, lai atrastu ideālo akumulatoru Jūsu ikdienas vajadzībām. Varat arī uzzināt izsmeļošāku informāciju par Mazda MX-30 iekšējo savienojamību un uzlādes iespējām.

Mazda elektroauto salons

BOSE SKAŅU SISTĒMA

Ja ar Mazda Harmonic Acoustics skaņu sistēmu Jums nepietiek, varat izvēlēties Bose skaņu sistēmu, kurā zem bagāžas nodalījuma uzstādīts papildu sabvūfers un 8 collu centrālais skaļrunis. Sistēma, ko kopīgi izstrādāja Mazda un Bose, sniedz vēl lielāku mūzikas baudījumu.

ATRODIET ATBILDES UZ SAVIEM JAUTĀJUMIEM

Vai Jums ir jautājumi par Mazda MX-30 vai par elektromobiļiem kopumā? Piemēram, jautājumi par nobraucamo attālumu, akumulatora uzlādi. Uzziniet par šīm un citām niansēm mūsu BUJ lapā.