IZSTRĀDĀTS JAPĀNĀ: UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS, KURAM NAV LĪDZĪGU

MODELIS MAZDA MX-30 R-EV

PILNĪBĀ ELEKTRISKA BRAUCIENA SAJŪTA IKVIENĀ CEĻOJUMĀ

Japānā izstrādātais modelis Mazda MX-30 R-EV ir aprīkots ar uzlādējamā hibrīda tehnoloģiju un citu vidū izceļas ar savu unikālo dizainu. Pateicoties unikālajai Mazda vadāmībai, braucot ar elektrisko dzinēju, tiek nodrošināts nepārtraukts elektriskās braukšanas sniegtais baudījums. Tagad, pārvietojoties pilnībā elektriskajā režīmā, bez satraukuma par uzlādes punktu pieejamību, ceļā varat doties kā savās ikdienas gaitās, tā arī garākos izbraucienos.

JAUNA ELEKTRISKO AUTOMOBIĻU KATEGORIJA

IEPAZĪSTIET HIBRĪDA AUTOMOBILI, KURU VIENMĒR DARBINA ELEKTRISKAIS DZINĒJS

900 442 Media Promo Phev

Mazda MX-30 R-EV ir unikāls uzlādējamā hibrīda tehnoloģijas automobilis. Tas ir vēl viens Japāņu meistarības un Mazda automobiļiem raksturīgās braukšanas pieredzes piemērs. Automobilī iebūvētais benzīna dzinējs tiek izmantots tikai akumulatora uzlādēšanai. Elektriskais režīms, kas ar vienu uzlādi nodrošina pat 85 km lielu attālumu, ļauj ikdienas braucienos neizmantot iekšdedzes dzinēju, taču joprojām saglabā iespēju pārslēgties uz to, kad dodaties garākos braucienos.

900 442 Media Promo Phev
MODEĻA VERSIJA MAZDA MX-30 R-EV "EDITION R"

IEPAZĪSTIET MODEĻA VERSIJU "EDITION R"

Modeļa versija "Edition R" ir radīta, lai atzīmētu rotācijas dzinēja atgriešanos. Automobiļu ražotājs Mazda bija pirmais pasaulē, kas automobiļos iebūvēja rotācijas dzinēju ar diviem rotoriem. Tas lieliski reprezentē mūsu neizsīkstošo izaicinājumu garu un ieņem īpašu vietu mūsu vēsturē. Ar šo īpašā izlaiduma modeli vēlējāmies godināt leģendāro Mazda dzinēju, kura darbinātais automobilis 1991. gadā izcīnīja uzvaru Lemānas 24 stundu sacīkstēs.

Background 1800X650

Atstājiet savu kontaktinformāciju un uzziniet MX-30 R-EV jaunumus pirmais!