IZSTRĀDĀTS JAPĀNĀ: UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS, KURAM NAV LĪDZĪGU

MODELIS MAZDA MX-30 R-EV

PILNĪBĀ ELEKTRISKA BRAUCIENA SAJŪTA IKVIENĀ CEĻOJUMĀ

Japānā izstrādātais modelis Mazda MX-30 R-EV ir aprīkots ar uzlādējamā hibrīda tehnoloģiju un citu vidū izceļas ar savu unikālo dizainu. Pateicoties unikālajai Mazda vadāmībai, braucot ar elektrisko dzinēju, tiek nodrošināts nepārtraukts elektriskās braukšanas sniegtais baudījums. Tagad, pārvietojoties pilnībā elektriskajā režīmā, bez satraukuma par uzlādes punktu pieejamību, ceļā varat doties kā savās ikdienas gaitās, tā arī garākos izbraucienos.

2024 CIJ MX 30 R EV Sideshot25 1

ELEKTRISKA BRAUKŠANA – MIERPILNA DZĪVE

Elektroenerģija – akumulatora uzlādei, benzīns – Wankel dzinējam. Modeļa versija Mazda MX-30 R-EV atbalsta līdz 37 kW ātrās uzlādes (CCS) funkciju. Akumulatoru, izmantojot automobilī iebūvēto 3 fāžu lādētāju, iespējams uzlādēt arī ar standarta lādētāju, kura jauda nepārsniedz 11 kW. Wankel dzinēja 50 litru degvielas tvertne nodrošina mierpilnu braukšanu elektriskajā režīmā, ļaujot bez satraukuma par automobiļa lādēšanu nobraukt pat līdz 680 kilometriem lielu attālumu. Šī modeļa versija funkcionē kā uzlādējamais hibrīds ar automobilī integrētu uzlādes staciju!

MX 30 REV 900 442 Mazda

MAZDA MX-30 R-EV IEGŪST 5 ZVAIGŽŅU EURO NCAP DROŠĪBAS NOVĒRTĒJUMU

Mazda MX-30 e-Skyactiv R-EV uzlādējamais hibrīds jaunākajās testa sērijās saņēmis augstāko – piecu zvaigžņu – EURO NCAP novērtējumu. Novērtējums ir balstīts uz rūpīgiem, neatkarīgi veiktiem sadursmes testiem, kā arī plašu vadītāja palīgsistēmu, pasīvās drošības un progresīvo drošības tehnoloģiju analīzi. Uzziniet vairāk par modeļa versiju MX-30 R-EV un tās aprīkojumu mūsu MX-30 brošūrā.

MX 30 REV 900 442 Mazda
JAUNA ELEKTRISKO AUTOMOBIĻU KATEGORIJA

IEPAZĪSTIET HIBRĪDA AUTOMOBILI, KURU VIENMĒR DARBINA ELEKTRISKAIS DZINĒJS

900 442 Media Promo Phev

Mazda MX-30 R-EV ir unikāls uzlādējamā hibrīda tehnoloģijas automobilis. Tas ir vēl viens Japāņu meistarības un Mazda automobiļiem raksturīgās braukšanas pieredzes piemērs. Wankel dzinējs aprīkots ar ģeneratoru, 50 litru ietilpības degvielas bāku un ir izmantojams tikai elektrības ražošanai, lai braukšanas laikā uzlādētu automobiļa akumulatoru. Garākos braucienos tas palielina nobraucamo attālumu pat līdz 680 km. Elektriskais režīms, kas ar vienu uzlādi nodrošina pat 85 km lielu attālumu, ļauj ikdienas braucienos neizmantot iekšdedzes dzinēju, taču joprojām saglabā iespēju pārslēgties uz to, kad dodaties garākos braucienos.

900 442 Media Promo Phev
MAZDA MX-30 R-EV EDITION R
2024 MX 30 R EV Edition R 1500X800

Modeļa versija "Edition R" ir radīta, lai atzīmētu rotācijas dzinēja atgriešanos. Automobiļu ražotājs Mazda bija pirmais pasaulē, kas automobiļos iebūvēja rotācijas dzinēju ar diviem rotoriem. Tas lieliski reprezentē mūsu neizsīkstošo izaicinājumu garu un ieņem īpašu vietu mūsu vēsturē. Ar šo īpašā izlaiduma modeli vēlējāmies godināt leģendāro Mazda dzinēju, kura darbinātais automobilis 1991. gadā izcīnīja uzvaru Lemānas 24 stundu sacīkstēs.

2024 MX 30 R EV Edition R 1500X800

EKSKLUZĪVĀS MODEĻA VERSIJAS EDITION R IEZĪMES

Modeļa versija Mazda MX-30 R-EV Edition R papildināta ar stilīgām detaļām (tādām kā smalki oranžas krāsas akcenti salonā), kas neļaus automobiļa īpašniekam aizmirst, ka to darbina rotora dzinējs. Šīs komplektācijas automobiļiem tiek piedāvāta arī divkrāsu virsbūve ar Maroon Rouge krāsas jumtu un papildaprīkojumā pieejamo pakotni Premium un visiem tajā ietilpstošajiem aksesuāriem.

Piesakieties izmēģinājuma braucienam ar jauno MAZDA MX-30 R-EV jau šodien!