TEHNOLOĢIJAS VEIKTSPĒJAI

MAZDA MX-30 elektromobilis

ĪSTENA MAZDA VEIKTSPĒJA, KO NODROŠINA “ĪSTĀ IZMĒRA” AKUMULATORS

BRAUKŠANAS PIEREDZE

Pilnībā elektriskais un jaunais Mazda MX-30 izceļas ar citiem Mazda modeļiem raksturīgo braukšanas baudījumu. Šī uzlabotā Jinba-Ittai nākamā paaudze sasniedz pilnu griezes momentu no miera stāvokļa un piedāvā Jūsu vajadzībām atbilstošu “īstā izmēra” akumulatoru, kā arī pilnveidotas drošības funkcijas.

AKUMULATORS IKDIENAI

Izmantojot “īstā izmēra” pieeju, izvēlējāmies akumulatoru, kas atbilst Jūsu ikdienas vajadzībām un samazina oglekļa ietekmi ražošanas dzīves ciklā. Tā kā Eiropas iedzīvotājs dienā* vidēji nobrauc 48 km, tad 200 km nobraucamais attālums ir pietiekams Jūsu ikdienas aktivitātēm.

ELEKTROAUTO UZLĀDE

 PĒC SAVĀM VĒLMĒM MĀJĀS VAI CEĻĀ

Elektromobiļu uzlādes staciju tīkls strauji paplašinās. Jauno Mazda MX-30 var uzlādēt jebkurā standarta uzlādes stacijā un mājās. Vienkārši iespraudiet kabeli uzlādes pieslēgvietā automobiļa aizmugurē.

Esam padomājuši par katru jaunās Mazda MX-30 vissīkāko detaļu. Aprīkojumā ir iekļauts Mode 2 tipa (uzlāde, izmantojot standarta kontaktligzdu) un Mode 3 tipa (uzlāde, izmantojot mājas uzlādes staciju) kabelis ar maiņstrāvas un līdzstrāvas savienojumu vieglai uzlādei mājās vai ātrai uzlādei ceļā.

Ar līdzstrāvu (50 kW) Mazda MX-30 var uzlādēt līdz 80% 30–40 minūšu laikā.

Ja veicat uzlādi, izmantojot maiņstrāvas mājas uzlādes staciju (22 kW), MX-30 pilnībā uzlādēsies 4,5 stundu laikā.*

Uzlādi var veikt arī izmantojot standarta kontaktligzdu.

Tomēr, lai ietaupītu laiku un nodrošinātu visdrošāko uzlādes metodi, Jūs varētu uzstādīt mājas uzlādes staciju.

Automobiļa uzlādi iesakām veikt, kamēr saldi guļat, lai no rīta tas būtu gatavs braukšanai.

Mazda MX-30 elektromobilis

Mazda Connect

MAZDA CONNECT

Palieciet savienots ar pasauli un ceļu: Mazda Connect ar integrēto navigācijas sistēmu un Bluetooth sniedz autovadītājam pilnīgu kontroli. Veiciet zvanus, atskaņojiet mūziku vai uzstādiet iestatījumus navigācijas sistēmā, nenovēršot skatienu no ceļa. Tādējādi varat izbaudīt braucienu.

*2019. gada martā uzņēmums “Ipsos MORI” pēc Mazda pasūtījuma veica reprezentatīvas cilvēku grupas aptauju, kurā tiešsaistē piedalījās 12072 braukšanas vecumu sasnieguši pieaugušie no izvēlētajiem Eiropas tirgiem (Apvienotās Karalistes, Austrijas, Beļģijas, Francijas, Vācijas, Itālijas, Nīderlandes, Norvēģijas, Polijas, Spānijas, Zviedrijas un Šveices).
*Uzlādes laiks, pamatojoties uz vidējām augstākajām pakāpēm un citiem ietekmes faktoriem, piemēram, elektroenerģijas pakalpojumu sniedzēju, temperatūru u. c.